Nisan 16, 2021
Dev Balinalar, Bu 3 Altcoin’den Stokluyor! Bu 3’ünü ise Satıyor

Dev Balinalar, Bu 3 Altcoin’den Stokluyor! Bu 3’ünü ise Satıyor

Son dakika Dev Balinalar, Bu 3 Altcoin’den Stokluyor! Bu 3’ünü ise Satıyor haberi ,

Ünlü kripto tahlil firması Santiment, kripto balinalarının geçtiğimiz hafta hangi altcoin projelerinden stokladığını açıkladı. Ayrıyeten Santiment, devasa balinaların başka kripto paralar ve nakit için sattığı altcoin’leri de paylaştı.

Santiment: Balinalar bu üç altcoin projesinden sessizce biriktiriyor

Ünlü kripto tahlil firması Santiment, yeni raporunda 3 Mart prestijiyle 100+ yearn.finance (YFI) tokenine sahip balina sayısının evvelki hafta 64 iken 68’e yükseldiğini söylüyor.

Kaynak: Santiment

Sentiment, Enjin (ENJ) oyun tokeninin de bu hafta balinaların ilgi odağı olduğunu söyledi. Son datalara nazaran, 1 milyondan fazla tokene sahip 91 ENJ sahibi var, bu da evvelki hafta 84’ten bu sayıya yükseldi.

Kaynak: Santiment

Ayrıyeten Santiment, balinaların Crypto.com’un mahallî kripto parası olan CRO’yu kıymetli bir süratle biriktirdiğini fark etti. Firma, 3 Mart’ta 2.591 kişinin 10.000’den fazla CRO tokenine sahip olduğunu ve bunun bir hafta içinde %2.78’lik bir artışı temsil ettiğini belirtti.

Kaynak: Santiment

Santiment: Dev balinalar bu 3 altcoin’i ise satıyor!

Santiment’e nazaran, balinaların nakit yahut öteki varlıklar lehine sattığı üç altcoin ise, katman 2 ölçekleme tahlili Polygon (MATIC), sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) ve off-chain ölçekleme tahlili Raiden (RDN)’dir.

MATIC balina popülasyonu azalıyor olsa da Santiment, kısa mühlet evvel ENJ, Theta Fuel (TFUEL) ve XinFin (XDC) ile birlikte ölçeklendirme tahlilinin şu anda piyasanın birçoklarından, bilhassa de BTC’den daha uygun performans gösterdiğini açıkladı. Birtakım altcoin’ler son vakitlerde Bitcoin’den daha düzgün performans gösteriyor. Santiment, 49.500 Twitter takipçisine, kripto balinalarının BTC rezervlerini tükettiğini ve muhtemelen en büyük kripto paranın kıymetli ölçüde artmasını engellediklerini belirtiyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar