Nisan 10, 2021
Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp’ten TSYD Trabzon Şubesi’ne ziyaret

Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp’ten TSYD Trabzon Şubesi’ne ziyaret


son dakika Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp’ten TSYD Trabzon Şubesi’ne ziyaret haberleri,

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Özer Bayraktar, kulüp idare heyeti üyesi Dursun Ali Sakarya ile Türkiye Spor Muharrirleri Derneği (TSYD) Trabzon Şubesinin yeni hizmet binasını ziyaret ederek, iyi olması temennisinde bulundu.

Mehmet Yiğit Alp, burada yaptığı açıklamada, vazifeye başladıkları günden itibaren yanlışsız yatırımlarla bugünkü noktaya geldiklerini belirterek, “Gerek ekonomik, gerek sportif manada değerli projeleri hayata geçirdik, geleceğe yönelik dikkatli adımlar attık. Çok makus bir noktadan buralara ulaştık. Biz dahil hiç kimse bugüne bakarken o günleri unutmamalı. Elbette tüm bunları topluluğumuz ve taraftarlarımızla birlikte başardık. Daha güzeli için motivasyonumuzu yitirmeden yolumuza devam etmek zorundayız. Birlik ve beraberliğimizi bozmadan, kulübümüzü de ferdî ihtiraslarımıza ve hırslarımıza kurban etmeden, tabir yerinde ise kayıkçı hengamesi yapmadan bu çatının altında tek bir maksada odaklanmalıyız, Trabzonspor’a. Bunun dışında yapılan her şey kulübümüze ziyan verir.” diye konuştu.

– “Avcı ile uzun müddet çalışılmasından yanayım”

Alp, Türkiye Kupası ve Harika Kupa’yı müzelerine getirdiklerini ve uzun bir müddet sonra kupa hasretine son verdiklerini vurgulayarak, şunları söyledi:

“Geçen dönem şampiyonluk maksadımızı maalesef gerçekleştiremedik. Bu dönem da tepe uğraşını sonuna kadar vereceğiz. Trabzonspor’un amacı her vakit tepedir. Trabzonspor’umuz bir öykü yazıyor. Öykünün sonunu inşallah şampiyonlukla bitirmek istiyoruz. Hocamız Abdullah Avcı, farklı bir insan. Hocalığı da insanlığı da çok hoş. Dayanılmaz bir karakter. Nihayetinde yaptığı iş ortada. Trabzonspor ile Türkiye Kupası ve Harika Kupa dahil olmak üzere 21 maça çıktı. Bu maçların 15’ini kazandı, 3 beraberlik, 3 yenilgi aldı. Üstün Kupa’yı müzemize getirdi. Muhteşem Lig’de 19 maça çıktı. 14 galibiyeti, 3 beraberliği, 2 yenilgisi var. Ligde topladığı puan 45. Maç başı puan ortalaması 2,5’a denk geliyor. Kendisiyle uzun mühlet çalışılmasından da yanayım. Zira muvaffakiyet çabucak gelmiyor. Bir süreç ve yapılanma gerektiriyor. Sayın Avcı da buna çok uygun bir isim. Hem altyapımızdan hem de transfer edeceğimiz yerli ve yabancı oyuncularla güçlü bir Trabzonspor’u oluşturacağından kuşkum yok.” 

Ziyaretin akabinde TSYD Trabzon Şube Lideri Selçuk Kılıç, yeni binanın hizmete açılmasında yaptığı katkılarından ötürü Mehmet Yiğit Alp’e plaket verdi.

 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar