Nisan 15, 2021
Ethereum Balinalarından Gelen Devasa Ataklar Fiyatı Nereye Taşıyacak?

Ethereum Balinalarından Gelen Devasa Ataklar Fiyatı Nereye Taşıyacak?

Son dakika Ethereum Balinalarından Gelen Devasa Atılımlar Fiyatı Nereye Taşıyacak? haberi ,

Ethereum fiyatı son 24 saatte süratli hareket etti. 1500 $’ın üzerine çıktıktan sonra, varlık sonraki 24 saat içinde 1600 $’ın üzerine çıkmayı başardı. Ethereum yazının yazıldığı sırada 1700 $ düzeyine hakikat ilerliyor.

Ethereum İçin Bilgiler Ne Diyor?

Yaklaşık 2 hafta içinde birinci defa 1680 $’ın üzerine sıçrayan Ethereum için Santiment’in dataları, Balina ticaretinin mevcut iklimde pozisyonlarını duyurduğunu bildirdi.

Datalara nazaran, 10.000 ETH bulunduran adresler şu anda toplam arzın %68,6’sından sorumlu. Bu, Kasım 2017’den beri Balinaların sahip olduğu en yüksek yüzde. Başka taraftan 10-10 bin ETH’ye sahip adresler, Eylül 2017’den bu yana en düşük birikimine geriledi.

Belirtildiği üzere, eğilim son 3 buçuk yılda kökten değişti.Şimdi ileriye dönük ağ ağırlaşmasıyla ilgili telaşlar olabilir. Bununla birlikte, piyasa zincirindeki bilgiler birebir şeyi önermiyor.

Etherscan.io’ya nazaran, Ethereum’un ortalama ağ hash gücü, 437.561 TH / s’lik tüm vakitlerin en yüksek pahasını kaydetti. Bu nedenle, güvenlik açısından, bu makaleyi yazarken neredeyse hiç taviz verilmemiş durumda.

Balina Hareketleri

Balina hareketleri geçtiğimiz birkaç ay içinde kutup durumu almış olsa da, Ethereum için ticaret yoğunluğu Şubat ayının 3. haftasından bu yana düşmeye devam etti. Ticaret yoğunluğundaki düşüş, satıcıların şu anda piyasadaki alıcılardan daha baskın olduğunu ima ediyor.

Bu, Ethereum’un yakında rastgele bir vakitte öteki bir düzeltmeye çarpacağı manasına gelmez. Lakin uzun ve sürdürülebilir bir yükseliş rallisi için, ticaret yoğunluğunun grafiklerde toplanması gerekir.

Ethereum balinalarının temel özelliklerinden biri, hareketlerinin Bitcoin balinalarından çok daha az sıklıkta olmasıdır. Ayrıyeten, geçmişte, ETH balina hareketi çoğunlukla Ether fiyatı üzerindeki volatiliteyi etkiledi. Bunun nedeni, Ethereum balinalarının borsa girişlerini etkilemeden uzun müddet ellerinde tutmaya devam etmeleridir.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar