Nisan 16, 2021
Fatih Terim: “Herkes puan kaybedecek”

Fatih Terim: “Herkes puan kaybedecek”


son dakika Fatih Terim: “Herkes puan kaybedecek” haberleri,

Galatasaray teknik yöneticisi Fatih Terim, Sivasspor ile 2-2 berabere kaldıkları maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluk yarışında herkesin puan kaybedeceğini tabir eden Terim, “Yeter ki biz kazanalım. Herkes kaybedecek.”
Çok üzgünüm. Kaybedilecek 2 puan yoktu lakin maalesef kaybettik. Devam! Daha çok var. Biz nasıl kaybediyorsak, bizimki nasıl girmiyorsa, futbol olarak konuşuyorum, birçok rakibimize bir şey olduğu yok onun dışında. Devam edeceğiz. Hiçbir şeyden vazgeçmiş değiliz.” dedi.

EN BÜYÜK AVANTAJIMIZ KAYBOLDU

Şampiyonluk yarışı hakkında da konuşan Terim, “Yarış devam ediyor. Bu arkadaşlara, alanlara karşın devam edeceğiz. Bunlara bırakacak halimiz yok. Bu türlü olacak hali yok. Farklı seçenek olma ihtimali yok. Ali Sami Yen’de, burada oynayacağız. Farklı seçenek zati yok. Bir saha var. O sahanın sahibi oynuyor. Öteki saha var, o oynuyor. Olimpiyat en hoş o. Başakşehir de bozuldu, bir yerlere vermişler. Karagümrük de orada oynuyor. İkimiz de tıpkı hafta içeride oynuyoruz. İçeride seyirci avantajımız yok. Dışarıda dezavantajımız var. Seker, seker mi, rakibe mi seker bilemem. Bizim için içeride en büyük dezavantajımız kendi sahamız” tabirlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar