Nisan 13, 2021
Fatih Terim: “Kazanmak zorundayız”

Fatih Terim: “Kazanmak zorundayız”


son dakika Fatih Terim: “Kazanmak zorundayız” haberleri,

Galatasaray teknik yöneticisi Fatih Terim, Sivasspor maçından evvel açıklamalarda bulundu.

Takımdaki tüm futbolcuları kullanmak zorunda olduklarını söz eden Fatih Terim, “3 güne 1 oynamamız birtakım oyuncu değişikliklerini mecburî kılıyor. Daha zinde, daha hazır oyuncularla oynayıp hem de şayet hazır olabiliyorsa bütün oyuncuları hazır tutma niyetindeyiz. O yüzden değişiklikler var” halinde konuştu.

Galatasaray forması giyen herkesin direnç göstermesi gerektiğini söz eden Fatih Terim, “Saracchi, hazır olduğunu söyledi. Sivasspor’un açık oyunda tesirli oyuncuları var. Soso büyük ihtimalle oyunun ilerleyen dakikalarında bizimle olabilir. O yüzden değişiklikler bu istikamette. Kim değişirse değişsin Galatasaray’ın anlayışı değişmeyecek. Oynayan herkes o direnci, arzuyu gösterecektir” formunda konuştu.

“Galatasaray’ın gayesi belli” diyen Fatih Terim, “Sivasspor’un direnci yüksek. Bizim en büyük rakibimiz evvel Sivasspor, sonra yer. O yüzden inşallah tabanın azizliğine uğramadan, oynayınca ne hale gelecek bilmiyorum. Gerekirse yere nazaran oynayacağız ilerleyen dakikalarda. Kaideler, aksilikler ne olursa olsun geçen haftaki yenilginin akabinde artık burada kaybetme istemiyoruz. Kazanarak devam etmek en büyük hedefimiz. Onun için de uğraş edeceğiz. Sivasspor’un ön tarafı çok tesirli ancak sonuçta Galatasaray ekibiyiz biz. Amacımız aşikâr. 3 gün önceki maç hariç başarılı ve güzel bir Galatasaray vardı. Onun da neden olduğu aşikar. Oyuncularım bugün tekrar uygun bir başlangıç yapacak” sözlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar