Nisan 13, 2021
Fatih Terim’den Taylan Antalyalı açıklaması

Fatih Terim’den Taylan Antalyalı açıklaması


son dakika Fatih Terim’den Taylan Antalyalı açıklaması haberleri,

Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim, Taylan Antalyalı’nın uzun bir müddet yedek kulübesinde forma beklemesinin akabinde Sivasspor maçına 11’de olmasını kıymetlendirdi.

TAYLAN ANTALYALI NEDEN KESİLDİ?

Taylan Antalyalı’yı dinlendirmek istediğini söz eden Terim, “Taylan hiç durmadan oynadı, hiç es vermedi, hiç istirahat etmedi. Etebo ile değiştirdik. Etebo da güzel oynadı. Taylan’ı sonradan soktuk. Taylan da oynayacak, Etebo da. Taylan benim değerli oyuncularımdan bir tanesi. Onun da dinlenmeye gereksinimi var. Yerine oynayan da çok âlâ oynadı. Bugün tekrar Taylan oynadı. Benim bu türlü bir tercihim oldu. Sakatlığı yoktu. Gerçek olduğunu düşünüyorum” dedi.

MARTIN LINNES, RYAN DONK

Ağır maç takviminin kimi değişiklikleri mecbur kıldığını tabir eden Terim, “Çarşamba pazar, salı cumartesi oyunlarında bir ekip oyuncular değişecek. Değişmeye de devam edecek. Bazen sakatlıklar, bazen fiziki yetersizlikler bazen yorgunluklar oyuncu değiştirmeye zorluyor. Martin’in bugünkü yanlışı değil. Martin yanılgı yaptı lakin ikinci golde bir arada yanılgı yaptılar. Donk 30’lu yaşlarının ilerisinde, Luyindama ile vakit zaman değişiklik makul” dedi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar