Nisan 16, 2021
Tyler Boyd: “Beşiktaş için de önemliydi”

Tyler Boyd: “Beşiktaş için de önemliydi”


son dakika Tyler Boyd: “Beşiktaş için de önemliydi” haberleri,

Beşiktaş’tan Sivasspor’a kiralık olarak gelen ve Galatasaray’a bir de gol atan Tyler Boyd maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş için de çok kıymetli bir maç olduğunu söz eden Tyler Boyd: “Bugün çok kıymetli bir maçtı. Beşiktaş için de çok değerliydi. Sivas’a puan kazandırdık. Güç bir maçtı. Rakibimiz çok kuvvetli, Saha koşulları da güçlü. Alandan dolayı daha çabuk yoruluyorsunuz, kaslarınız yoruluyor. Ekip olarak çok uygunduk. Savaştık, gayret ettik, 1 puan aldık” dedi.

FAJR: ÇOK GÜZEL UĞRAŞ ETTİK

Sivassporlu Fayçal Fajr ise, “Bu çok sıkıntı bir maçtı. Büyük bir kulübe karşı oynadık. Grup olarak baştan sona çaba ettik. İşimizi düzgün yaptık. Yalnızca birinci 11 değil, yedeklerle bir arada çok âlâ çaba ettik. Bu puanı sonuna kadar hak ettik” dedi.

Sivasspor kalecisi Ali Şaşal’ı da pahalandıran Fajr, “Ali Şaşal’ı farklı bir yere koymak lazım. Son dakikalarda çok düzgündü, birkaç sefer orada topu engelledi. Hakan ve Uğur da bedeniyle topu engellediler. Biz kadro olarak buradan puan aldık.” halinde konuştu.

Josef de Souza’nın Tyler Boyd paylaşımı ???? pic.twitter.com/ln7fGFMk4w

— Sporx (@sporx) March 7, 2021

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar