Nisan 16, 2021
Adnan Dalgakıran: ‘Bu dönem şampiyon Beşiktaş olacak’

Adnan Dalgakıran: ‘Bu dönem şampiyon Beşiktaş olacak’


son dakika Adnan Dalgakıran: ‘Bu dönem şampiyon Beşiktaş olacak’ haberleri,

Beşiktaş’ta tekrar liderliği ele geçirmenin sevinci yaşanıyor. Alanında Gaziantep FK’yı haftalardır olduğu üzere üstün bir oyunla mağlup eden siyah beyazlılar üst üste beşinci galibiyetini alarak tepeye kurulurken, rakiplerinin korkusunu da artırdı.

Beşiktaş İkinci Lideri Adnan Dalgakıran, bu tablonun gerçekleşmesinin kolay olmadığını belirtirken “Çok güzel bir sinerji yakaladık. İdare, teknik heyet ve futbolcularla birlikte tam bir kenetlenme içindeyiz. Şanssız olaylar ve önemli sakatlıklar yaşamadığımız taktirde bu dönem sonunda şampiyon Beşiktaş olacaktır” dedi.

HAK EDİYORUZ

Ligin en âlâ futbol oynayan ekibi olduklarını ve şampiyonluğu hak ettiklerini belirten Dalgakıran, “Umarım hiçbir olumsuzluk yaşamayız. Yakaladığımız enerjiyi ve sinerjiyi kaybetmememiz de çok önemli” kelamlarını kullandı.

Ekonomik manada son derece güç bir periyotta futbol ekibinin kupayı kaldırmasının çok kıymetli olduğunun altını çizen tecrbeli yönetici, “Şampiyonluk gelirse önümüzdeki kıymetlerde yapacaklarımız için inanılmaz bir moral motivasyon kazanmış olacağız” diye konuştu. 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar