Nisan 16, 2021
Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Ralliye Başladı

Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Ralliye Başladı

Son dakika Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Ralliye Başladı haberi ,

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa 9 Mart TSİ 11:00 prestijiyle, POND/BTC, POND/BUSD ve POND/USDT süreç çiftleri ile Marlin’i (POND) platformunda listeleyecek. Binance’nin duyurusunun akabinde altcoin yükselişe başladı.

Binance, altcoin projesi Marlin’i (POND) listeleyeceğini duyurdu!

Başkan Bitcoin ve kripto para borsası Binance, altcoin projesi Marlin’i (POND) listeleyeceğini duyurdu. Borsa 9 Mart TSİ 11:00 prestijiyle, POND/BTC, POND/BUSD ve POND/USDT süreç çiftleri ile kripto parayı platformunda listeleyecek. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla mevzuya yönelik şu açıklamaları yaptı:

Binance, Marlin’i (POND) Innovation Zone’de listeleyecek ve 9 Mart TSİ 11:00 prestijiyle POND/BTC, POND/BUSD ve POND/USDT ticaret çiftleri için alım satım açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak POND’u borsaya yatırmaya başlayabilirler. Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve başka kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi beklenen yeni, yenilikçi tokenleri alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da süreç yapmadan evvel, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve Birinci Sorumluluk Reddi’nin bir modülü olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde rastgele bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. POND, olağan riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto pardır. Bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına tabi olacak. Lütfen kâfi risk idaresi uyguladığınızdan, POND’un temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden evvel projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. POND Listeleme Fiyatı: 0 BNB.

Borsanın duyurusunun akabinde kripto para yükselmeye başladı. Altcoin 0,142 dolar düzeylerinden 0,195 dolar düzeylerine kadar yükseldi. Bu sayılar, kripto paradaki yüzde 40’lık artışa işaret ediyor. POND fiyatı, haftalık bazda ise yaklaşık yüzde 60 oranında paha kazandı.

Marlin (POND) nedir?

Marlin, DeFi ve Web 3.0 için yüksek performanslı programlanabilir bir ağ altyapısı sağlayan açık bir protokoldür. Marlin, ağ katmanını optimize ederek, Blockchain’ler aracılığıyla garanti altına alınan uygulamaların Web 2.0’dan performans açısından ayırt edilemez olduğu merkezi olmayan bir web sunmayı hedefliyor. POND, Marlin platformundaki mahallî yardımcı program tokenidir. Kripto para idare, staking, protokol iştirakini teşvik etmek için mükafatlar ve Marlin ağında node’ler çalıştırmak için kullanılır.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar