Nisan 16, 2021
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Şaşırtan Varsayım: 1 Milyon Dolar ve Sıfır…

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Şaşırtan Varsayım: 1 Milyon Dolar ve Sıfır…

Son dakika Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Şaşırtan Varsayım: 1 Milyon Dolar ve Sıfır… haberi ,

Ticaret efsanesi Peter Brandt, Bitcoin (BTC)’in 1 milyon dolara çıkma ihtimalinin %50 olduğuna ve fiyatın sıfır’a düşme ihtimalinin de emsal olduğuna inanıyor.

Peter Brandt: Bitcoin yüzde 50 olasılıkla 1 milyon dolara yahut sıfır’a gidebilir!

Yaklaşık elli yıldır emtia piyasasında çalışan bilgili trader Peter Brandt, Bitcoin’in akıllara sakinlik veren 1 milyon dolarlık bir düzeye çıkıp sıfır’a düşme ihtimalinin eşit olduğuna inanıyor. Bitcoin, Peter Brandt’ın en büyük tek varlığıdır. Devir periyot Bitcoin ile ilgilenen efsanevi trader, Bitcoin hakkındaki görüşlerini tam olarak açıklamak için Twitter’ı kullandı.

Peter Brandt, kendisinin bir “Bitcoin maximalisti” olmadığını paylaştı. Bitcoin, ünlü analistin en büyük holdingidir. Analist, BTC’nin şeker yahut kereste üzere ticaret için olağan bir varlık olduğuna inanıyor. Bununla birlikte Peter Brandt, benzeri bir anlatıya sahip daha heyecan verici bir pazar görmediğini de sav ediyor. Peter Brandt ayrıca Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşabileceği yahut sıfır’a düşebileceği ve her ikisi için de yüzde 50 talih olduğu görüşünü paylaştı. Peter Brandt hususa yönelik şunları söyledi:

Bence 1 milyon dolara çıkma talihi %50 ve sıfıra gitme talihi %50…

Jesse Powell ve John McAfee’de, BTC fiyatı için 1 milyon doları öngördü!

Son vakitlerde, ABD merkezli Kraken borsasının CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşmasının olası olduğunu söyledi. Ayrıyeten Jesse Powell, bunun “çok makul” bir amaç olacağını ekledi. Yaklaşık dört yıl evvel, bu iddia birinci olarak kripto meraklısı John McAfee tarafından yapıldı. John McAfee, önder kripto para 31 Aralık 2020’ye kadar 1 milyon dolara ulaşmadığı takdirde, ulusal ABD televizyonunda kendi penisini yiyeceğine kelam verdi.  Bununla birlikte, 2020’nin başlarında kripto öncüsü ansızın yalnızca Bitcoin fiyat varsayımını değil BTC görüşlerini de değiştirdi.

John McAfee, BTC’yi bir taş evresi teknolojisi olarak isimlendirdi. Şu anda John McAfee, son sekiz yıldaki vergi ödemelerini engellediği için bir İspanyol hapishanesinde yargılanmayı ve ABD’ye iade edilmeyi bekliyor. Fakat John McAfee, son vakitlerde menkul değer dolandırıcılığı, kara para aklama ve banka havalesi dolandırıcılığıyla da suçlanıyor. Cumartesi günü yayınlanan bir tweet’te John McAfee, SEC’in kendisine yöneltilen kripto para üniteleri ile ilgili tezlerinin “abartılı” olduğunu belirtti.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar