Nisan 15, 2021
Devasa Balinalar Bu Altcoin’den Gizlice Stokluyor! Analist: Patlamaya Hazır

Devasa Balinalar Bu Altcoin’den Gizlice Stokluyor! Analist: Patlamaya Hazır

Son dakika Devasa Balinalar Bu Altcoin’den Gizlice Stokluyor! Analist: Patlamaya Hazır haberi ,

Ünlü kripto tahlil platformu Santiment’ten gelen datalar, büyük paralı oyuncuların sessizce önder altcoin Ethereum (ETH)’dan biriktirdiğini ortaya koyuyor. İkinci en büyük kripto para ünitesi ETH ise 30 günlük en düşük düzeyi olan 1.300 dolardan sıçrıyor.

Santiment: Dev balinalar, önder altcoin Ethereum’dan biriktiriyor

Santiment, yeni bir tweet’te 50.500 takipçisine, 10.000’den fazla ETH’ye sahip balinaların sahip olduğu Ethereum arzının yüzdesinin 2017 boğa piyasasından bu yana görülmeyen bir düzeye ulaştığını söyledi. Santiment bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum bugün 10 gün içinde birinci defa 1.800 doların üzerine çıkarken, balinalar (10k + ETH’ye sahip) artık toplam arzın %68,6’sına sahip. Bu, Kasım 2017’den bu yana balinaların sahip olduğu en yüksek yüzde.

Mega balinalar Ethereum stoklarını artırırken Santiment, 10.000 ETH yahut daha azına sahip olan adreslerin yüzdesinin son üç ayda düştüğünü belirtiyor. Santiment hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu ortada 10.000 ETH yahut daha azına sahip olan adreslerin yüzdesi, Ağustos 2017’den bu yana en düşük yüzdeye sahip.

Kaynak: Lark Davis/Twitter

Lark Davis: ETH boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşlemeye hazır

Kripto tahlil platformu, en büyük 10 Ethereum balinasının ikinci en büyük kripto para ünitesinde denetimi ele geçirdiğini belirterek tahlilini bir adım öteye taşıyor. Santiment bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum’un en uygun 10 borsa dışı balina adresi, Temmuz 2016’dan bu yana en fazla birleşik ETH token arzını (16,86 milyon) elinde tutuyor. 1 Mart’ta, bu adresler ortasına tek günde 1,03 milyon token eklendi…

Kaynak: Lark Davis/Twitter

Balinaların ETH’yi süratli bir halde biriktirmesiyle, kripto analisti ve etkileyici Lark Davis, ikinci en büyük kripto para ünitesinin boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşlemeye hazır olduğuna inanıyor. Santiment hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum patlak vermek için hoş bir harekete hazırlanıyor. Daha fazla hacim âlâ olurdu, fakat artık direncin üzerinde kapatıyoruz. Haftanın sonunda 2.000 dolar oyunda.

Kaynak: Lark Davis/Twitter

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar