Nisan 13, 2021
Erol Bulut: “Oyuncuları rahat bırakın, beni eleştirin”

Erol Bulut: “Oyuncuları rahat bırakın, beni eleştirin”


son dakika Erol Bulut: “Oyuncuları rahat bırakın, beni eleştirin” haberleri,

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Erol Bulut, Konyaspor’u deplasmanda 3-0 yendikleri maçın sonrasında açıklamalarda bulundu.
Uygun oynadıklarını söyleyen Bulut, “Maça istediğimiz üzere, baskıyla başladık. Futbolcularımız birinci yarıda bunu çok âlâ gerçekleştirdi. 2-0 öne geçtik. Birinci yarıda 3-4 yapabilirdik. İkinci yarıda 2-0’ın rahatlığıyla rakibe topu verip topun ardına düzgün geçemedik. Baskıyı uygun uygulayamadık. 3-4 durum verdik. Vermememiz gerekiyordu. Topa sahip olup oyunu yönlendirmeye çalışıyorduk. Bunu ikinci yarıda istediğimiz üzere yapamadık. Tekrar de birkaç tane durumumuz var. 3-0 kazandığımız için memnunuz.” dedi.

2. yarıda daha uygun olabileceklerini de belirten teknik adam, “Pelkas bugün güzel bir performans gösterdi. Yalnızca Pelkas değil, tüm futbolcular düzgün uğraş etti. Birinci yarıda birçok futbolcu yeterli performans gösterdi. İkinci yarıda oyuna girenler güzel katkı sağladı. Daha düzgün olabilirdik ikinci yarıda. Yaptığımız birkaç kusur var, onları düzeltebiliriz. Artık önümüzde şiddetli bir süreç var. Umarım en hoş biçimde atlatabiliriz.” sözlerini kullandı.

“FUTBOLCUKARMIZI RAHAT BIRAKIN, BENİ ELEŞTİRİN”

Tenkitlerin kendisine olması gerektiğini kaydeden genç hoca, “Beni her vakit eleştirebilirler, tenkide açığız, bel altı olduğunda ıstıraplar doğabilir. Futbolcularımızı rahat bıraksınlar, bizi eleştirsinler. Bu kadro başında ben varsam, oyundan ve skordan ben sorumluyum. Bel altı tenkit olduğunda olay farklı istikamete gidiyor.” diye konuştu.

Deplasmanda 14 maçta 11 galibiyet almalarının nedeni sorulan Erol Bulut, “Deplasmanda daha rahat oynuyoruz, konutumuzda maalesef o rahatlığı gösteremiyoruz. Nedenini biz de düşünüyoruz, üzerinde çalışıyoruz. Birebirini konutumuzda de oynamaya çalışıyoruz.” diyerek kelamlarını noktaladı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar