Nisan 16, 2021
Fenerbahçe’de Pelkas’ın son durumu muhakkak oldu

Fenerbahçe’de Pelkas’ın son durumu muhakkak oldu


son dakika Fenerbahçe’de Pelkas’ın son durumu aşikâr oldu haberleri,

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Dimitrios Pelkas, Konyaspor maçında hastaneye kaldırıldı.

80. dakikada hava topu gayretinde Skubic ile korkutucu formda çarpışan Yunan oyuncu, bir mühlet yerde hareketsiz kaldı. Sıhhat vazifelilerinin müdahalesinin akabinde da oyuna devam edemeyen 27 yaşındaki oyuncu, sedyeyle kenara alındı. Boyunluk takılan Pelkas, önlem maksatlı ambulansla hastaneye götürüldü. Pelkas’ın yerine oyuna Samatta dahil oldu.

FENERBAHÇE HEKİMİ: “KONTROL ALTINDA OLMALI”

Pelkas’ın durumunu kıymetlendiren Fenerbahçe Hekimi Burak Kunduracıoğlu, “Göğsüne çok önemli bir darbe alıyor, aldığı darbeyle şuurunu kaybetmişti, lisanını ısırmıştı. Hafif bir kanaması vardı ağzından gelen. Şuuru geldikten sonra göğsünde ağrıları vardı, bir an evvel ambulansa aldık, damar yolunu açtık, hastaneye getirdik. Beyin, boyun ve akciğer tomografisini çektik. Rastgele patolojik bir şey görünmüyor lakin denetim altında olması gerekiyor. İstanbul’a seyahat edeceğiz ve sonra tekrar hastane ortamına geçeceğiz. Kadroyla dönecek. Radyolojik olarak bir sorunu görünmüyor. Bu tip darbelerden sonra bir hafıza kaybı oluyor, o vardı biraz lakin kendine geldi” dedi.

EROL BULUT: “BİLİNCİNİ KAYBETMİŞTİ LAKİN İYİ”

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Erol Bulut, Pelkas’ın durumuyla ilgili, “Pelkas şuurunu kaybetmişti ancak şu anda güzel haberi geldi.” tabirlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar