Nisan 13, 2021
Fuat Çapa: “Bulduklarımızı atamadık, üzgünüz”

Fuat Çapa: “Bulduklarımızı atamadık, üzgünüz”


son dakika Fuat Çapa: “Bulduklarımızı atamadık, üzgünüz” haberleri,

Kasımpaşa Teknik Yöneticisi Fuat Çapa, bekledikleri bir Antalyaspor’u karşılarında gördüklerini lisana getirdi.

Denetimli futbol oynamaya çalıştıklarını vurgulayan Çapa, “Rakibimizin yapacağımız yanlışları net bir biçimde değerlendireceğini bilerek oynadık. Konum vermeden gol yedik. Girdiğimiz 3-4 net durumu da değerlendiremedik. Bu bizim ismimize üzücü. Son haftalarda Antalyaspor karşısında bu kadar durum bulan tek kadroyuz. Bu konumları bulmak bizim için artı.” değerlendirmesinde bulundu.

Ligin son haftalarına yaklaştıklarını anlatan Çapa, şunları kaydetti:

“Sezona nasıl başladığınız değil nerede bitirdiğiniz kıymetli. Sıralamadaki yere nazaran başarılı ya da başarısız olduğumuz ölçülür. Son oynadığımız 4-5 müsabakaya bakarsak bu grubun basitçe hem hakem topluluğu hem de spor kamuoyu tarafından güç duruma bırakılması bizi üzüyor. Bizim saha kenarındaki duruşumuzla ilgili hoş şeyler söyleniyor. Keşke biz de alanda yönetenler için söyleyebilmiş olsaydık. Sesi çok çıkanın hakkı daha düzgün mi korunuyor? Bunu mu yapmamız gerekiyor. Bunu biz de çok çarçabuk yapabiliriz. Kulüp olarak bir duruşumuz var. Bunu bozmak istemiyoruz. Yalnızca futbol konuşsak çok hoş olacak. Eksikliklerimize odaklanmamız gerekirken öteki şeylere odaklanmak zorunda kalıyoruz.”

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar