Nisan 13, 2021
Galatasaray’a taban faturası: 1 milyon dolar

Galatasaray’a taban faturası: 1 milyon dolar


son dakika Galatasaray’a taban faturası: 1 milyon dolar haberleri,

Stat yeri konusunda en büyük kahır yaşayan grupların başında Galatasaray geliyor.

Kar yağışının yaşandığı 14 Şubat’taki Kasımpaşa maçında çamur deryasına dönüşen yer o günden sonra bir türlü toparlanamadı. Stat yetkilileri 360 kilo çim takım düzeltmeye çalışsa da kâfi oranda güzelleşme sağlanamadı.

“İÇİNE GİRİNCE YÜRÜYEMİYORSUNUZ”

Teknik yönetici Fatih Terim, 2-2 biten Sivas maçı sonrası sahanın durumunu, “Dışarıdan yeşil göründüğüne bakmayın, içine girdiğinizde yürüyemiyorsunuz” kelamlarıyla anlatırken, en sert çıkış Belhanda’dan geldi. “Florya’daki idman alanımız bile buradan düzgün. Yöneticiler bir tahlil bulmalı. Twitter’da, İnstagram’da kendine bakacağına, gel statla ilgilen!” diyen Faslı futbolcu, yeni bir açıklama yaparak, bu kelamlarıyla lider yahut idaresi değil, stattan sorumlu bireyleri kast ettiğini söyledi.

PREMIER LİG TABANI 1 MİLYON DOLAR!

“Peki bundan sonra ne olacak?” Bu sorunun karşılığını da Terim vermişti: İstanbul’da öteki stat olmadığı için burada oynamaya mecburuz.”

100 milyon Euro kıymetindeki Galatasaray Futbol Kadrosu, Terim’in sözüyle ‘yürümenin bile güç olduğu’ bir yerde maç yapmaya devam edecek.

İngiltere Premier Ligi’ndeki üzere mükemmel bir yere sahip olmanın yıllık maliyetinin ise 1 milyon dolar olduğu ortaya çıktı. 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar