Nisan 16, 2021
Sıcak Gelişme: Ripple ve Moneygram İştirakinde Dev Gelişme!

Sıcak Gelişme: Ripple ve Moneygram İştirakinde Dev Gelişme!

Son dakika Sıcak Gelişme: Ripple ve Moneygram İştirakinde Dev Gelişme! haberi ,

SEC, geçtiğimiz aylarda Ripple’a resmen dava açtı. SEC davası nedeniyle XRP’ye olan dayanağını sonlandıran 33’ten fazla platform oldu. Daha evvel bildirdiğimiz üzere şirket, ortağı Tetragon tarafından da dava edildi, fakat Ripple bu davada yasal bir zafer kazandı. Dev ödeme şirketi MoneyGram da Ripple’ın tanınan ödeme tahlili ODL’nin kullanımını askıya aldığını söyledi. Kısa müddet evvel ise Ripple, MoneyGram ile paydaşlık mutabakatının ortak kararla sonlandırıldığını açıkladı.

Resmileşti: Ripple ve MoneyGram paydaşlığı sona erdi!

Geçtiğimiz haftalarda, dev Ripple ortağı MoneyGram’ın Ripple ekosisteminden ayrılacağı ortaya çıkmıştı. MoneyGram, Ripple’ın XRP odaklı ödeme tahlili olan ODL’nin kullanımını askıya aldığını söyledi. MoneyGram’ın bu kararında Ripple ve SEC ortasında yaşanan yasal savaş tesirli oldu. Artık ise ödemeler devi MoneyGram ile paydaşlık muahedesinin şirketlerin birlikte verdiği bir karar ile sonlandırıldığı açıklandı. Ripple resmi internet sitesi aracılığıyla bahse yönelik şu açıklamada bulundu:

MoneyGram ile kısa müddette ulaştığımız muvaffakiyetten ve bu tipinin birinci örneği olan eseri piyasaya sunmada elde ettiğimiz tesirden gurur duyuyoruz. RippleNet ve ODL aracılığı ile birlikte milyarlarca dolarlık süreç gerçekleştirdik. Gelecekte alakamızı yine gözden geçirmeye kararlıyız. Hâlâ kripto paraların ve Blockchain teknolojisinin global ödemelerdeki tesirini dünya çapındaki milyarlarca tüketicinin faydasına değiştirme gayesine inanıyoruz.

Ripple fiyatında son durum nedir?

Yedinci en büyük kripto para ünitesi  Ripple, yazım sırasında yüzde 4 oranında artışla 0,48 dolar düzeyinden süreç görüyor. Tanınan altcoin şu anda 22 milyar dolarlık bir piyasa kıymetine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa kıymetiyle 3,6 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar