Nisan 16, 2021
Ünlü Trader’lar: Bu 3 Altcoin “Yaşam Değiştirme Potansiyeline” Sahip!

Ünlü Trader’lar: Bu 3 Altcoin “Yaşam Değiştirme Potansiyeline” Sahip!

Son dakika Ünlü Trader’lar: Bu 3 Altcoin “Yaşam Değiştirme Potansiyeline” Sahip! haberi ,

Ünlü kripto uzmanları Ben Armstrong ve Crypto Rich, kripto piyasasını değiştirme potansiyeline sahip az bilinen üç altcoin projesini açıklıyorlar.

Crypto Rich: Ether-1 (ETHO)’de sevdiğim şey söz özgürlüğüne olan bağlılığı

Yeni bir tahlilde bölümde “BitBoy Crypto” olarak da bilinen Ben Armstrong, analist Crypto Rich’i saklılık odaklı üç altcoin projesine ışık tutmaya davet ediyor. Crypto Rich’in Ben Armstrong’un 610.000 abonesiyle paylaştığı birinci proje Ether-1 (ETHO). Crypto Rich bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ether-1, insanların bant genişliği ve node’leri barındırarak pasif gelir elde etmesine imkan tanır… Merkezi olmayan web gönderilerine müsaade verir. Böylece beşerler, web sitelerini Ether-1 ağında barındırabilir ve bunu yaparak pasif gelir elde edebilir ve node’leri çalıştırarak ağa bant genişliği sağlayabilir… Onunla ilgili sevdiğim şey söz özgürlüğüne olan bağlılığı. Ether-1’de barındırılan web sitelerini kapatamazsınız.

Crypto Rich: Listemde altcoin projesi Sentinel (SENT)’de var

Ben Armstrong, Ether-1 (ETHO) projesinin hitap ettiği alanın, bireyler sansürsüz bir web tecrübesi aradığı için son derece tanınan bir dal olmaya mahkum olduğunu belirtiyor. Crypto Rich’in listesinde iki numarada, merkezi olmayan sanal özel ağ (dVPN) projesi Sentinel (SENT) var. Crypto Rich bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sentinel.Co, merkezi olmayan bir VPN’e sahipler. Birçok VPN, büyük isimler üzere, merkezileştirilmiş durumda. Hizmetlerini muhakkak yerlerde bulunduruyorlar, bu nedenle ya düzenleyici olarak ele geçirilebilirler ya da istihbarat servisleri tarafından fizikî olarak ele geçirilebilirler. Artı, onlar kapalı kaynaklar, bu yüzden neler olup bittiğini bilmiyoruz… Zira (Sentinel) merkezi olmayan tek bir kusur noktası yok.

Crypto Rich: PirateChain (ARRR) inanılmaz bir proje

Crypto Rich, Sentinel’in şu anda kullanımının fiyatsız olduğunu ve ana ağının yakın gelecekte Cosmos (ATOM) üzerinde başlatılacağını ekliyor. CoinGecko’ya göre, Sentinel’in piyasa pahası 37 milyon dolar civarında. Crypto Rich’in radarındaki bir numaralı zımnilik projesi PirateChain (ARRR)’dır. Crypto Rich mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PirateChain bir para ünitesidir, Bitcoin ile tıpkı formda bir değişim ünitesi yahut Monero (XMR)… Bununla birlikte, tüm kapalılık paralarının en inançlı ve en özelidir. Monero’dan daha özel… Şeffaflık seçeneği yok. Her bir eşler ortası süreç görünmezdir… Bir süreç cüzdanınıza girdikten sonra, cüzdanınızda ne kadar para olduğunu kimse bilmez. ARRR coinlerini, kime gönderdiğinizden öteki hiç kimse bilmeyecek. Blockchain’de tahlil edilecek data yok, hiçbir şey yok.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar