Nisan 16, 2021
Beşiktaş’ın materyal sorumlusu Erdal Erdem’den şiddet mağduru bayanlar için manalı proje

Beşiktaş’ın materyal sorumlusu Erdal Erdem’den şiddet mağduru bayanlar için manalı proje


son dakika Beşiktaş’ın materyal sorumlusu Erdal Erdem’den şiddet mağduru bayanlar için manalı proje haberleri,

Beşiktaş Futbol Ekibi Gereç Sorumlusu Erdal Fazilet, şiddet mağduru bayanlara dikkat çekmek ve sığınma konutunda yaşayan bayanlara maddi takviye sağlamak emeliyle manalı bir projeyi hayata geçirdi.

Beşiktaş Kulübünün internet sitesinde yer alan bilgiye nazaran Fazilet, siyah-beyazlıların da desteklediği proje kapsamında üstünde “Kadına Dokunma” yazan Beşiktaş formasını imzaya açtı.

“Kadına Dokunma” isimli toplumsal sorumluluk projesi doğrultusunda imzaya sunulan Beşiktaş formasının birinci imzacıları kulüp lideri Ahmet Parıltı Çebi ile eşi Berna Çebi oldu.

Beşiktaş Vodafone Bayan Futbol Ekibi Teknik Yöneticisi Bahar Özgüvenç ile bayan atletlerinin yanı sıra Futbol A Kadrosu Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın ile futbolcular Necip Uysal, Atiba Hutchinson, Josef de Souza ve Georges-Kevin N’Koudou da formaya imzalarını attı.

Birçok sanatkarın da imzalarıyla dayanak olacağı “Kadına Dokunma” sosyal sorumluluk projesinde açık artırma metoduyla satışa sunulacak imzalı Beşiktaş formasından elde edilecek gelir, sığınma konutlarında yaşayan mağdur bayanlara bağışlanacak.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar