Nisan 13, 2021
Birçok İddiası Tutan Altcoin Kâhini: 5 Altcoin Fırlayarak Bu Düzeyleri Görecek!

Birçok İddiası Tutan Altcoin Kâhini: 5 Altcoin Fırlayarak Bu Düzeyleri Görecek!

Son dakika Birçok Kestirimi Tutan Altcoin Kâhini: 5 Altcoin Fırlayarak Bu Düzeyleri Görecek! haberi ,

Başarılı kestirimleri olan kripto trader’ı ve analisti vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), kimi altcoin projelerinin bu ay güçlü yükseleceğini iddia ediyor. Ayrıyeten analist, 5 altcoin’de amaç düzeylerini açıklıyor.

vilayet Capo Of Crypto: Altcoin projeleri için heyecan verici vakitler

“il Capo Of Crypto (CryptoCapo)” olarak bilinen analist, yeni tahlilinde 59.500 takipçisine, Bitcoin baskınlık endeksi derin bir geri çekilme belirtileri gösterdiğinden altcoin’lerin performansını yakından izlediğini söyledi. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin projeleri için heyecan verici vakitler.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

Yatırımcıar, Bitcoin’in altcoin’lerden daha âlâ performans gösterip göstermeyeceğini yahut tam karşıtını kestirim etmek için Bitcoin baskınlık endeksine bakıyor. Endeks zayıflık belirtileri gösterdiğinde analistlere nazaran, bu çoklukla altcoin’lerin Bitcoin’den daha düzgün performans göstereceğinin bir işaretidir.

vilayet Capo Of Crypto: Ethereum ve Balancer ATH’ye programlandı!

vilayet Capo Of Crypto’nun Bitcoin baskınlık endeksine ait düşüş görünümü, Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum’daki yükselişi vurguladığı için geliyor. Analist, Şubat ayı sonlarında yayınladığı ve ETH/BTC’nin tüm vakitlerin en yüksek düzeyini basmaya hazır olabileceğini gösteren bir grafiği tekrar tweetledi. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yakında göreceksin…

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto’nun radarındaki bir diğer kripto para, Bitcoin’e karşı tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmaya hazır olduğunu söylediği Ethereum tabanlı otomatik piyasa yapıcısı Balancer (BAL)’dır. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BAL/BTC tüm vakitlerin en yüksek düzeyine programlandı.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Reserve Rights Token ve Verasity bu düzeyleri görebilir!

vilayet Capo Of Crypto’nun listesindeki bir sonraki kripto para, çeşitlendirme ve ademi merkeziyetçilik yoluyla riski azaltmak için tasarlanmış bir projedir: Reserve Rights Token (RSR). il Capo Of Crypto’ya nazaran RSR/BTC, 0.0000015’ten 0.0000025’e %66’nın üzerinde yükselecek şekilde konumlanıyor.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

Dördüncü sırada, vilayet Capo Of Crypto’nun altı aylık düşüş trendini sona erdirmeyi başardığını belirttiği e-spor ve görüntü cümbüş protokolü Verasity (VRA/BTC) geliyor. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

VRA: Evvel, Sonra…. Dalgalı çizgiler palavra söylemez. Bir sapmanın akabinde ayı piyasa yapısı bozuldu. Temel bilgiler güzeldir.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: SAND 1 doların altında satılmıyor…

Son kripto para, Blockchain tabanlı oyun ekosistemi SAND’dir. il Capo Of Crypto, hem SAND/BTC hem de SAND/USDT’de yükselişte olduğunu söylüyor. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SAND 1 doların altında satılmıyor…

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. vilayet Capo Of Crypto, öbür altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de hakikat bir formda iddia etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin kestirimlerini dikkatle izliyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar