Nisan 16, 2021
Fenerbahçe’de sonunda transferler tam isabet

Fenerbahçe’de sonunda transferler tam isabet


son dakika Fenerbahçe’de sonunda transferler tam isabet haberleri,

Son 3 yılda 52 transfer yapan Fenerbahçe en sonunda başarıyı sağlayabildi. Konyaspor deplasmanında 3-0 kazanan kadroda birer gole imza atan Szalai ve Osayi-Samuel ile asist yapan Pelkas, özellikle bu dönem 24 transfer ortasında en fazla dikkat çeken isimler oldu. Dönem başında son günde gelen Pelkas ile ocak ayında gruba katılan Szalai ile Osayi-Samuel büyük tesir bıraktı. Bu 3 ismin şimdi 20’li yaşlarda olması da gelecek ismine idaresi umutlandırıyor.

Gustavo da kaptan oldu

23 yaşındaki Szalai ve Osay-Samuel ile 26 yaşındaki Pelkas’ın gelecekte ekibe transferden önemli paralar kazandırması da bekleniyor. Bu isimler sportif açıdan da kadroya değerli bir katkı ve özveri koydular. 2 milyon euroya gelen Szalai, 450 bin euroya transfer edilen Samuel ve 1.6 milyon euroya ekibe katılan Pelkas geldikleri birinci günden itibaren ahenk sağladılar. Geçen dönem Marsilya’dan alınan Gustavo da şu anda grubun ikinci kaptanı.

ROGON’la gerçek işbirliği

Transferde son periyotta amacı tutturan Fenerbahçe’de futbolcu danışmanlığı şirketi ROGON’la kurulan hakikat işbirliği de öne çıktı. Attila Szalai, Dimitris Pelkas ve Luiz Gustavo üçlüsü ROGON’a bağlı oyuncular olarak dikkat çekiyor. Şu anda Fenerbahçe’de en çok sevilen isimler ortasında yer alan bu futbolcular son yılların en yeterli transferleri olarak değelendiriliyor.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar