Nisan 16, 2021
Pelkas: “Gençlerbirliği maçında sahadayım”

Pelkas: “Gençlerbirliği maçında sahadayım”


son dakika Pelkas: “Gençlerbirliği maçında sahadayım” haberleri,

Fenerbahçe’nin Yunan Yıldızı Pelkas maçta yaşadıklarını ve şuanki durumuna dair açıklamalarda bulundu.

Olay anında yalnızca topa baktığını ve topun denetiminin kendisinde olduğunu anlatan Pelkas rakibinin ise topa yöneldiğini düşünmediğini söyledi.

Yalnızca çarpma anını hissettiğini sonraki birkaç dakikayı hatırlamadığını söz eden Yunan Yıldız, daha sonra hekimin geldiğinini ve ambulansa götürüldüğünü söyledi.

Gördüğü takviyesi asla unutmayacağını belirten Pelkas, “Oyuncular,çalışanlar, idare konseyi üyeleri, lider herkes yanımdaydı. Sonraki gün tekrar tüm grup arkadaşlarım,yönetim tekrar aradılar. Yalnızca 5 aydır burada olmama karşın bu büyük ailenin bir kesimi olduğumu hissettirdiler bana, kendi konutumda olduğumu anladım” sözlerini kullandı.

Pelkas ayrıyeten : “Taraftarlar olağanüstüydü binlerce bildiri geldi, hepsine yetişemedim. Büyük Fenerbahçe Ailesini memnun etmeye devam edeceğim” biçiminde konuştu.

Şu an daha âlâ olduğunu söyleyen Pelkas, “göğüs ve boynumda biraz ağrım var fakat yapılan tüm denetimler pak çıktı, yarından sonra daha uygun olacağımı düşünüyorum. Sert bir darbe aldım ancak kendimi güçlü hissediyorum, tabiple da görüştüm pazar günü alanda olacağım” tabirlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar