Nisan 16, 2021
Sergen Yalçın: “En keskin viraja geldik”

Sergen Yalçın: “En keskin viraja geldik”


son dakika Sergen Yalçın: “En keskin viraja geldik” haberleri,

Harika Lig’de 5’te 5 yaparak maç eksiğine karşın liderlik koltuğunu ele geçiren Beşiktaş’ta, Teknik Yönetici Sergen Yalçın ve idare şurası gözünü ikili kupaya dikti. Son olarak Mustafa Denizli devrinde iki kupa kaldıran siyah-beyazlılar bu yıl da ikili şampiyonluğu hedefliyor.

“EN KESKİN VİRAJA GELDİK”

Sergen Yalçın’ın bahisle ilgili yakın etrafına, “Nerede bir maksat varsa, biz orada olmalıyız. Ulusal ortaya kadar iki kulvarda üç tane kritik maç oynayacağız. Ligdeki Başakşehir maçı en kıymetli sınavlarımızdan biri olacak. Akabinde yeniden Başakşehir’le kupa maçımız var. Sonra da Fenerbahçe derbisine çıkacağız. Tahminen de şampiyonluk yarışındaki en keskin viraja geldik. Şayet burayı kazasız, belasız atlatırsak önemli bir avantaj yakalarız” sözlerini kullandığı aktarıldı.

“ASIL YARIŞ NİSANDA BAŞLIYOR”

Sergen Yalçın’ın kısa müddet evvel idareyle yaptığı görüşmede de şampiyonluk yarışıyla ilgili değerlendirmede bulunduğu vurgulandı.

Grubun performansından şad olduğunu belirten siyah-beyazlı hocanın, “Bizim en büyük gücümüz takım içerisinde formayı adaletli bir halde dağıtmak oldu. Hem kimseyi küstürmedik hem de tüm kadro fizik açıdan hazır duruma geldi. Dönem başında tüm ekibe nasıl ve hangi tempoda oynamamız gerektiğini anlattım. Bu tempoya uymayan ekibe giremez dedim. Birtakım oyuncular bir orta o yüzden fazla forma talihi bulamadı. Lakin şu an herkes tempoya alıştı. Bu nedenle ligin en uygun futbol oynayan gruplardan biriyiz. Asıl yarış nisan ayında başlıyor. Doruktan kopmalar gelecek ay başlar. Avantajlı olmamız için evvel Başakşehir’i yenmemiz lazım. Yolumuz uzun ve güç lakin bizim bu yükü kaldıracak gücümüz var” dediği bildirildi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar