Nisan 15, 2021
Tanınan Altcoin Binance Coin Yükselişe Geçti: İşte BNB’de Son Gelişmeler

Tanınan Altcoin Binance Coin Yükselişe Geçti: İşte BNB’de Son Gelişmeler

Son dakika Tanınan Altcoin Binance Coin Yükselişe Geçti: İşte BNB’de Son Gelişmeler haberi ,

Tanınan altcoin’lerden olan Binance Coin (BNB), bugün yükselişe geçti. TSİ 12:00 civarında 240 dolar düzeylerinden 271 dolara kadar yükselen altcoin’in rallisini etkilemiş olabilecek birkaç gelişme yaşandı.

24 saatlik BNB grafiği. Kaynak: CoinGecko

İşte borsa ve BNB’ye yönelik son haberler:

Dünyanın önde gelen borsalarından Binance, Staking programı ile resmi olarak yeni bir yüksek verimli aktiflik başlattığını duyurdu. Resmi duyurularına nazaran %27,49’a kadar (APY) randıman kazanmak için kullanıcılar artık 09.03.2021 TSİ 15:00’ten itibaren BNB’lerini bu programa yatırıp stake edebilecek.

Bu programda “Kilitli Stake Formatı” olduğunun altını çizmekte yarar var. Burada “ilk gelen birinci alır” temeli olduğu belirtiliyor. Ayrıyeten faiz hesaplama mühleti, staking onaylandıktan sonraki gün 03:00’ten eser periyodunun sonuna kadar sürecek. Yatırımcılar, faiz ödemelerini günlük bazda alabilecek.

Aşağıdaki tabloda süreyi, stake edilebilecek azamî varlık ölçüsünü, yıllık faiz oranını ve asgarî staking limitini görebilirsiniz:

Borsa ayrıyeten şu ikazlarda bulunuyor: “APY, zincirdeki stake mükafatlarına nazaran günlük olarak ayarlanır ve belli APY, o günkü gösterime tabidir. Kilitli stake eserleri için kilit açma müddeti 1 gündür. Kilitli Staking’de stake edilen BNB, BNB Bakiye Hesaplamasına nazaran hesaplanmaz.”

Bu sırada, şayet kullanıcılar kilitli fonlarını erkenden almayı seçerlerse, anapara spot hesaba iade edilecek ve dağıtılan faiz, iade edilen anaparadan düşürülecek.

Binance CEO’sundan heyecan verici açıklamalar

Bu sırada Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden “Bir duyurunun duyurusunu” yaptı.

BNB’nin yükseldiği saatler göz önüne alındığında; Binance CEO’sunun “birkaç gün içerisinde” açıklayacağı duyurusunun da Binance Coin yükselişini etkilemiş olabileceği düşünülüyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar