Nisan 13, 2021
Ünlü Analist: Bu Altcoin Işınlanacak! Yüzde 1.200 Yapan Gibi…

Ünlü Analist: Bu Altcoin Işınlanacak! Yüzde 1.200 Yapan Gibi…

Son dakika Ünlü Analist: Bu Altcoin Işınlanacak! Yüzde 1.200 Yapan Gibi… haberi ,

Tanınan altcoin Litecoin, son boğa piyasasının en uygun performans gösterenleri ortasındaydı. Fakat bu piyasa döngüsü sırasında, bir zamanlar altcoin sezonlarına öncülük eden kripto para birimi artık çok geride kalıyor. Bununla birlikte, bir kripto analistinin LTC/BTC grafiğinde ele aldığı üzere, altcoin Dogecoin’in ayak izlerini takip edebilir. Analiste nazaran, kripto para önümüzdeki günlerde mevcut aralık kırıldıktan sonra ışınlanacak.

Kripto analisti: Tanınan altcoin Litecoin, Dogecoin üzere ışınlanmaya hazır!

Kripto piyasası güçlü yükseliyor ve tüm kripto paralar yatırım getirisinde patlıyor. Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Binance Coin üzere kripto paralar son piyasa döngüsünün en düzgünleri. Bu altcoin projeleri, tüm vakitlerin en yüksek seviyesine ulaştı, ancak Litecoi ciddi formda döngünün gerisinde kaldı. Geçmişte çoklukla “Gümüş Bitcoin” olarak anılan Litecoin, altcoin sezonlarına öncülük etti, lakin bu sefer kripto paraların gerisinde kaldı. 

Litecoin, Dogecoin üzere “ışınlanmaya” hazır mı? – Kaynak: TradingView.com

Ancak Litecoin’in, Dogecoin üzere BTC ticaret çiftinde daha yükseğe “ışınlanacağını” söyleyen kripto analisti Pentoshi’ye göre, bu durum yakında değişebilir. BTC ticaret çiftindeki bir artış, Litecoin’in USD değerinin nihayet kripto para piyasasının geri kalanına yetişmesine neden olacak. Pentoshi, Bitcoin’in 10.000 dolara yükseldikten sonra 8.000 dolara geri çekileceğini saatler öncesinden haber veren bir analist. Bunun dışında analistin yüksek muvaffakiyet oranına sahip olduğu iddiaları de var.

DOGE’de bir günde yaklaşık %1.200’lik bir artış oldu! LTC’de de gibisi olacak mı?

Üstteki grafik, son 300 gün boyunca daralan bir süreç aralığında sıkışmış Bitcoin’e karşı LTC ticaretini gösteriyor. Bu aralık bir defa kırıldığında –beklenildiği üzere üst yönde- Litecoin, analistin sav ettiği gibi ışınlanabilir. Üstteki grafikteki LTC/BTC fiyat hareketinin gerisinde, DOGE/BTC çifti yer alıyor. Popüler analist Tony Spilotro’ya nazaran, İki altcoin, neredeyse her vakit çok misal bir yol izledi ve her zirve ve çukur, şaşırtan derecede düzgün eşleşiyor.Tek tutarsızlık analiste nazaran, Litecoin’in çok uzun müddettir geride kaldığı ve patlayıcı bir harekete hazır olduğu mevcut piyasa döngüsü….

Bunların hepsi yakında sona erebilir ve şayet hareket Dogecoin ile olana benzeri biçimde sonuçlanırsa analist neler olabileceğini de açıklıyor. Tony Spilotro’ya nazaran, Dogecoin en son Bitcoin’e karşı yükseldiğinde, DOGE/BTC ticaret çiftinde bir günde yaklaşık %1.200’lik bir artış oldu. Böylesine güçlü bir hareket elbet kıymetli ölçüde geri çekildi, fakat DOGE’nin fiyatı o vakitten beri USD çifti üzerinde yüksek kaldı. Tony Spilotro’ya nazaran, LTC/BTC ticaret çiftinde Bitcoin’e karşı bir kırılma, Litecoin’in partiyi başlatmak için tam olarak gereksinim duyduğu şeydir.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar