Nisan 13, 2021
Ahmet Işık Çebi: “Bu ideolojiden asla taviz vermeyeceğiz”

Ahmet Işık Çebi: “Bu ideolojiden asla taviz vermeyeceğiz”


son dakika Ahmet Parıltı Çebi: “Bu ideolojiden asla taviz vermeyeceğiz” haberleri,

 Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi, öz kaynaklarıyla muvaffakiyet kovalamaya devam edeceklerini belirtti.

Çebi, Beşiktaş mecmuasının mart sayısında yer alan yazısında, “Tüm spor branşlarında çalışkan, muvaffakiyete inanmış, takımdaşlık hissini özümsemiş atletlerimiz, antrenörlerimiz ve çalışanlarımızla ilerleyeceğiz.” sözlerini kullandı.

Öze dönüş prensiplerinden taviz vermeden genç ve geleceği olan atletlerin önünü açmaya devam edeceklerini kaydeden Çebi, “Camiamızın geçmişte özünden güç alarak yaşadığı muvaffakiyetler ortadadır. Biz de bu ideolojiyle yolumuza devam ediyoruz. Bundan da asla taviz vermeyeceğiz. Gücünü öz kıymetlerinden alan, geleceğini öz kaynağıyla inşa eden, sürdürülebilir bir mali yapıya sahip bir kulüp olmak, en büyük amacımızdır.” değerlendirmesinde bulundu.

Beşiktaş’ın yalnızca bugününü değil, yarınını da düşünmek zorunda olduklarını vurgulayan Çebi, şu görüşlere yer verdi:

“Göreve geldiğimiz günden bu yana bu ideoloji doğrultusunda hareket ettik. Ben ve idare heyeti üyesi arkadaşlarım misyona geldiğimiz günden bu güne Beşiktaş’ın geleceği için gecemizi gündüzümüze kattık, aralıksız çalışıyoruz. Bu çalışmaya katkı veren tüm Beşiktaşlılara teşekkür ederim. Önceliğimiz Beşiktaş’ın mali yapısını düzeltmek. Bunu yaparken bir taraftan da yarışmacı kimliğimizi korumak. Pandeminin tüm dünyayı olumsuz etkilediği bir devirde tüm bunları yapmak elbette ki kolay olmuyor. ‘Bırakmam Seni’ bağış kampanyamız ile bu önemli çalışmamıza katkı sağlayan tüm Beşiktaşlılara da tekraren teşekkür ediyorum. Artık de Kartal Pençesi ile kampanyamızı sürdürüyoruz. Beşiktaş’ı sevenlerin Kartal Pençesi’ne de sahip çıkacağına inancım tamdır.”

– Futbol topluluğuna birlik bildirisi

Spor topluluğunun birlik olması gerektiğine dikkati çeken Çebi, “Ülkemizin tüm spor branşlarında olduğu üzere futbolda da lakin ve fakat birlik olarak, birlikte hareket ederek muvaffakiyete ulaşılacağı açıktır.” ifadesini kullandı.

 Beşiktaş’ın da birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla muhtaçlık duyduğunu aktaran Çebi, şunları kaydetti: 

“Aldığımız sorumluluğun şuurunda olarak ülkemizin geleceğinde en değerli ögelerden olan sporun hak ettiği halde yönetilmesi için, çocuklarımıza, gençlerimize yapacağımız yatırımın eğitimle olduğu kadar sporla da olacağının şuurunda hareket etmeye devam edeceğiz. Futbol grubumuzun şampiyonluk yolunda muvaffakiyete ulaşması için de tüm yönetici arkadaşlarımla birlikte aralıksız çalışıyoruz. Taraftarlarımızın da tribündeki yerlerini alacakları günleri hasretle bekliyoruz. Ligin sonunda daima birlikte şampiyonluğumuzu kutlayacağımıza inancımız tamdır.”

Mart ayı içinde iki çok kıymetli günü yaşadıklarını belirten Çebi, “Bu vesile ile insanlığın gelişiminin yapıtaşı olan bayanlarımızın 8 Mart Dünya Bayanlar Günü’nü ve insanlık tarihinin her periyodunda büyük bir özveriyle çalışan sıhhat çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı yürekten kutlarım. Elbette, mart ayının biz Beşiktaşlılar için çok özel bir manası daha var… Türk sporunun öncüsü, yüz akı, erdemiyle, hakkıyla sayısız muvaffakiyetler kazanmış Beşiktaş’ımızın 118. yılı hepimize kutlu olsun. Bu gurur, hepimizin.” değerlendirmesinde bulundu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar