Nisan 15, 2021
Çin’in Twitter’ı Binance, Huobi ve OKEx’in Hesaplarını Askıya Aldı!

Çin’in Twitter’ı Binance, Huobi ve OKEx’in Hesaplarını Askıya Aldı!

Son dakika Çin’in Twitter’ı Binance, Huobi ve OKEx’in Hesaplarını Askıya Aldı! haberi ,

Dün sosya medya devi Twitter, en uygun kripto para etkileyicilerinden ve fenomenlerinden kimilerinin hesaplarını askıya aldı. Bugün ise Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’dan değişik bir atılım geldi. Weibo, kripto para borsası Binance, Huobi ve OKEx’e yönelik hesapları askıya aldı. Weibo’nun bu hesapları neden askıya aldığı ise şimdi bilinmiyor.

Çin’in Twitter’ı Weibo, Binance, Huobi ve OKEx’in hesaplarını askıya aldı!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, sosya medya devi Twitter dün Bitcoin ve altcoin piyasasında nam salmış ünlü isimlerin kimilerinin hesaplarını askıya aldı. Askıya alınan hesaplar ortasında; @thecryptodog, @woonomic, @WSBChairman , @KoroushAK ve @100trillionusd üzere hesaplar bulunuyor. Bugün ise Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’dan misal bir atak geldi.

Dev Bitcon borsaları Binance, Huobi ve OKEx’in Weibo hesaplarının askıya alındığı ortaya çıktı. Ünlü gazeteci ve piyasanın tanınmış ismi Dovey Wan, Twitter ve Weibo’nun kripto para piyasasına yönelik kararlarını kıymetlendirdi. Dovey Wan, Twitter’ın akabinde Weibo’nun bu türlü bir atılım yapmasının enteresan olduğunu belirtti. Weibo’nun bu hesapları neden askıya aldığı ise şimdi bilinmiyor. Hususa yöneik yeni ayrıntılar ortaya çıktığında sizinle anında paylaşıyor olacağız.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar