Nisan 10, 2021
Coinbase Tesiri Tanınan 3 Altcoin’i Tepelere Taşıdı

Coinbase Tesiri Tanınan 3 Altcoin’i Tepelere Taşıdı

Son dakika Coinbase Tesiri Tanınan 3 Altcoin’i Doruklara Taşıdı haberi ,

Kripto topluluğundan pek çok kişi, ‘Coinbase etkisinin’ meşruiyetini yahut borsada listelenen bir varlığa ne olduğunu tartıştı.

Yeni bir listeleme duyurusu tartışmayı tekrar alevlendirdi. Borsadan saatler sonra bugün, “Pro” platformunda MATIC, SKL ve SUSHI için dayanak açıklandı. Ethereum tabanlı üç tokenin de fiyatı bugün kıymetli ölçüde kıymet kazandı.

Altcoinler İçin Artışlar

Skale Network’ün SKL’sinden başlayarak, Coinbase’in listelemeyi resmileştirmesinin akabinde token yaklaşık olarak %80 arttı. Token sekiz saat evvel 0,65 $’lık kendi ATH’sini aştı ve şu anda 0,55 $’dan süreç görüyor. SKL’nin fiyatı son 24 saatte %58,2 ve son iki haftada %127,2 arttı.

Bu ortada, MATIC tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0.33 $’a ulaştı ve listeleme duyurusunun akabinde %46 arttı. Şu anda 0,31 dolardan süreç görüyor ve son 24 saat içinde %30,7 arttı. Enteresandır. token, son 14 gün içinde %132,8’lik bir fiyat artışıyla değerli yükseliş eğilimi gösterdi.

SUSHI son 24 saatte %3,4 bedel kazandı ve şu anda 18,72 $ kıymetinde. Coinbase tesiri açısından DeFi tokenı, duyurudan sonra %46 oranında paha kazandı.

Fiyat Artışları

Bu çeşit fiyat artışları, çoklukla borsanın yatırımcılar ortasındaki güvenilirliğinden kaynaklanan listelemeyle ilgili hype’tan kaynaklanıyor olabilir. Vakitle borsa, platformunu dünya çapında en inançlı kripto borsalarından biri olarak kurmayı başardı. Coinbase müşterileri, 31 Aralık 2020 prestijiyle platformunda 456 milyar dolardan fazla süreç yaptı ve platformda 90 milyar dolar pahasında varlık depoladı.

Dahası, SEC ile halka açık bir liste oluşturma kararı, kripto ve ana akım finans piyasalarında manşetlere taşındı. Böylelikle güvenilirlik faktörüne ziyadesiyle katkı sağladı.

Tahminen de Coinbase tesiri geçmişte azalmıştı, lakin mevcut senaryoda, bir listelemenin, öncelikle hype nedeniyle olumlu fiyat hareketine neden olması beklenebilir.

Bununla birlikte, olumlu tesirin yanı sıra, Coinbase, boğa koşusu sırasında teknik meseleleri nedeniyle sık sık eleştirildi. Borsa, Bitcoin satışları sırasında bazen çevrimdışı oldu yahut ilişki meseleleri yaşadı. Birtakım kullanıcılar, kripto rallileri sırasında bu süreksiz kesintiler nedeniyle kayıplardan bile şikayet ettiler.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar