Nisan 13, 2021
Çok Sayıda Varsayımı Tutan Balina: Bu 3 Altcoin Yükselen Yıldızlar!

Çok Sayıda Varsayımı Tutan Balina: Bu 3 Altcoin Yükselen Yıldızlar!

Son dakika Çok Sayıda Kestirimi Tutan Balina: Bu 3 Altcoin Yükselen Yıldızlar! haberi ,

yaklaşırken bir kırılmanın eşiğinde olduğuna inandığı üç altcoin projesini açıklıyor.

Flood: Bu 3 altcoin projesi kırılmanın eşiğinde!

Bitcoin, yaklaşık üç hafta içinde birinci defa 57.000 dolar düzeyini tekrar test ederken, ünlü kripto balinası Flood, 110.000 Twitter takipçisiyle yeni taminlerini paylaştı. Analist, Bitcoin‘in liderliğini takip edebilecek üç altcoin projesini göz önünde bulundurduğunu söylüyor. Flood bahse yönelik açıklamalarına şuları ekliyor:

Daha evvel çok büyük satışlara sahip olan kripto paralar burada güçlü yükselecek. SOL (Solana). SNX (Synthetix). AAVE…. Hepsi bir ölçü FTT Token (FTX) kârı ile eklendi.

Analistin, yılın başında yaptığı Bitcoin ve altcoin kestirimleri de tuttu

Şubat ayı sonlarında usta analist, altcoin boğa döngüsünün bir sonraki ayağına hazırlık olarak birkaç kripto çantasına yüklediğini söyledi. Yılın başında Flood, Bitcoin’in 2021’in birçoklarını 50.000 doların üzerinde harcayacağına ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Synthetix’in idare tokeninin bu yıl 24 doların üzerinde süreç yapacağına dair cesaretli bir varsayım yaptı ve bunlarda haklı çıktı. Flood mevzuya yönelik açıklamalarına şuları ekliyor:

2021 kestirimleri: Bitcoin, 2021’in çoğunluğu için 50.000 doların üzerinde süreç görüyor. SNX (Synthetix) bu yıl 24 doların üzerinde süreç görüyor. DeFi TVL (toplam paha kilitlendi) 4. çeyreğe kadar 100 milyar.

SNX, Şubat ayında kısa bir mühlet için 24 doların üzerinde süreç görüyordu ve şu anda 21 dolar civarında seyrediyor. Bitcoin Şubat ortasından bu yana 50.000 dolar aralığında dans ediyor ve yazım sırasında 55.000 doların biraz altında işlem görüyor. Bu sonuçlarla analist, yıl başındaki varsayımlarında haklı çıktı.

Flood Bitcoin’de çok değerli fiyat hareketlerini yanlışsız öngördü!

Flood ismiyle bilinen analist, Bitcoin’de çok değerli fiyat hareketlerini hakikat bir biçimde öngördüğü bir geçmişe sahip. Ayrıyeten usta analist, Bitcoin’de geçtiğimiz periyotlardaki yükselişleri de başarılı bir biçimde öngördü. Flood, Bitcoin 17.638 dolarlık en düşük düzeye kaymadan evvel, 4 Aralık’ta kripto piyasasının mevcut geri çekilmesini doğru bir şekilde tahmin etti.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar