Nisan 15, 2021
Faruk Süren: “Belhanda haklı! Saha makus değil miydi?”

Faruk Süren: “Belhanda haklı! Saha makus değil miydi?”


son dakika Faruk Süren: “Belhanda haklı! Saha berbat değil miydi?” haberleri,

Galatasaray’da Younes Belhanda’nın mukavelesinin feshedilmesinin akabinde sarı kırmızılı kulübün önde gelenleri, bu ayrılığı kıymetlendirdi.

FARUK SÜREN: BELHANDA HAKLI

İdarenin aldığı bu karar bir ego savaşıdır. Tez bir fesih kararıdır. İdare kusurlar zincirine bir yenisini eklemiştir. Saha berbat değil miydi? Adam taban konusundaki açıklamasında haklı. Şampiyonluğa giderken alınan bu karar ekibi olumsuz tesirler. Oyuncu, FIFA’ya giderse Galatasaray ziyan görebilir. 12 maç kala alınan bu karar kusurlu. Hocadan habersiz alınmış ise yanılgının boyutu çok daha büyük.

FATİH GÖKŞEN: HİÇ GEREK YOKTU

Belhanda’nın ayıbı kadar, mukavele fesih formu de ayıp olmuştur. Şampiyonluğa giderken bu türlü bir krize hiç gerek yoktu. İdarenin aldığı karar yanlış. 2 ay mukavelesi kalmış Belhanda üzere pahalı bir oyuncuyu açıklamaları sonrası özür diletir ve olayı kriz boyuta getirmeden çözerdiniz. Daha evvel Melo-Riera arbedesinde özürler dilenerek çözülmedi mi? Şampiyonluk giderse bunun hesabını nasıl verecekler.

SAVAŞ ÖZÜDOĞRU: ÖZÜR DİLERDİ!

Belhanda konusunda yapılan uygulamayı yanlışsız bulmuyorum. Her şey bir özre bakardı ve kalan maçları tamamlayabilirdi. Galatasaray’da neler neler affedildi. Bu topluluk değerli bir topluluk. Şampiyonluğa giderken bu kararın yeterli olmadığını düşünüyorum. Belhanda benim de vakit zaman eleştirdiğim bir oyuncuydu fakat ekibimize katkıları yadsınamaz. Şampiyonluk çabası verilirken yanlış bir karar oldu.  

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar