Nisan 16, 2021
Ünlü Milyarder Tezli: Bu Altcoin Yüzde 1.900 Fırlayacak!

Ünlü Milyarder Tezli: Bu Altcoin Yüzde 1.900 Fırlayacak!

Son dakika Ünlü Milyarder Savlı: Bu Altcoin Yüzde 1.900 Fırlayacak! haberi ,

Dallas Mavericks’in sahibi ve milyarder teşebbüsçü Mark Cuban, çokça takip edilen ve tartışmalı bir altcoin projesinin fırlayacağını söylüyor. Analist, altcoin’de yüzde 1.900’lük bir artışa işaret ediyor.

Mark Cuban: Tanınan altcoin Dogecoin, yüzde 1.900 yükselebilir

Ünlü milyarder Mark Cuban, son devirde tanınan altcoin Dogecoin (DOGE) ile ilgili kıymetli ataklar de bulunuyor. Mark Cuban, insanların Dallas Mavericks biletlerini Dogecoin ile satın almalarına müsaade veriyor. Fakat Mark Cuban, DOGE’u bir ödeme aracı olarak benimseyen tek kişi değil. Bitpay, kısa müddet evvel DOGE’yi desteklediği kripto para ünitelerinin ortasına ekledi ve kripto-ATM operatörü CoinFlip, DOGE’yi dünya çapındaki 1.800 kripto ATM’lerinde kullanılabilir hale getirdi.

Artık ise Mark Cuban, 8,2 milyon takipçisine Dogecoin’in (DOGE) şu anki 0,05 dolarlık fiyatından %1.900 yükseleceğine inandığını söylüyor. Mark Cuban bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dallas Mavs, süreçlerde 20.000’den fazla Dogecoin yaptı ve bizi dünyanın en büyük Dogecoin tüccarı haline getirdi. Hepinize teşekkür ediyoruz ve yalnızca şunu söyleyebiliriz ki 6.556.000.000 DOGECOIN pahasında Mavs eseri daha satarsak, Dogecoin’in mutlaka 1 dolara ulaşacağını söyleyebiliriz!

Mark Cuban, DOGE’yi oyun biletleri ve mallar için ödeme olarak kabul ediyor

Geçen hafta Dallas Mavericks’in sahibi, NBA ekibinin DOGE’yi oyun biletleri ve mallar için ödeme olarak kabul etmeye karar verdiğini açıkladı. Mark Cuban’ın DOGE iddiası, NBA’in ligin iş uygulamaları için Blockchain teknolojisini nasıl kullanabileceğini araştıran bir “Blockchain danışmanlığı” oluşturduğu haberlerinin ortasında geldi. 

Basketbol liginin, NBA olayları ve sanat yapıtları üzere dijital koleksiyonları satan Blockchain tabanlı bir platform olan “NBA Top Shot’ın” artan popülaritesinin akabinde kümesi oluşturduğu bildirildi. Mark Cuban, teşebbüsün dijital koleksiyonlarla “çok az ilgisi” olduğunu söylüyor. NBA Top Shot, oyun ve non-fungible token’lerin (NFT) kullanım durumları için tasarlanmış bir protokol olan Flow’un gerisindeki şirket olan Dapper Labs’a aittir. Mark Cuban bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, Flow’un yalnızca bir seçenek olduğu Blockchain uygulamaları ile ilgili….

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar