Nisan 13, 2021
Younes Belhanda olayına Feghouli de çok üzüldü

Younes Belhanda olayına Feghouli de çok üzüldü


son dakika Younes Belhanda olayına Feghouli de çok üzüldü haberleri,

2017’de 10 milyon euro bonservis bedeliyle transfer edilen ve Wesley Sneijder’in 10 numarasını alan Belhanda’nın kadrodaki en yakın arkadaşı bir öteki Kuzey Afrikalı Sofiane Feghouli’ydi.

Belhanda’nın gruptaki en yakın arkadaşı Feghouli, yıldız futbolcunun ekipten gönderilmesi nedeniyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

BELHANDA’NIN GİDİŞİ TARAFTARI İKİYE BÖLDÜ

Şok bir açıklama ile kontratı feshedilen Younes Belhanda’nın durumu Galatasaray taraftarını ikiye böldü.

Kimi futbolseverler, iki şampiyonlukta hissesi bulunan Faslı yıldızın bu türlü bir münasebetle gönderilmesini, “Sneijder’i ekipten göndermeden formasını Belhanda’ya vermek ne kadar yanlış bir karar ise, yer sebebi ile idaresi eleştirdi diye Belhanda’yı göndermek de o derece yanlış… Kadıköy’den 2 defa çıktı, kurtlar sofrasından çıkamadı” yorumlarıyla eleştirdi. Birtakım taraftarlar ise toplumsal medyada, “Belhanda taraftara hakaret ettiği gün gitmeliydi. İdare hakikat yaptı. Belhanda’nın gayesini ve kendini aşan konuşmalar yapması kabul edilebilecek tipten davranış değildir” iletilerini paylaştılar. 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar