Nisan 16, 2021
Berna Gözbaşı: “Artık kaygılı düş görmek istemiyoruz”

Berna Gözbaşı: “Artık kaygılı düş görmek istemiyoruz”


son dakika Berna Gözbaşı: “Artık endişeli düş görmek istemiyoruz” haberleri,

Kayserispor Kulübü Lideri Berna Gözbaşı, son haftalarda aldıkları başarılı sonuçlarla nefes aldıklarını ve bundan sonra dehşetli düş görmek istemediklerini bildirdi.

Gözbaşı, yaptığı yazılı açıklamada, takımda futbolcuların dönem başından beri en yüksek motivasyona ulaştıklarını, futbolcular ortasında birlik, beraberlik, kaynaşma ve dostluğun sonuçlara da yansımaya başladığını belirtti.

Mücadeleci futbolun devamı halinde beklediklerinden de evvel tehlikeli bölgeden uzaklaşabileceklerini vurgulayan Gözbaşı, şunları kaydetti:

“Bu dönem gayemiz ligde kalmak, düzgün bir iskelet ile gelecek dönemin güçlü grubuna taban hazırlamak. Petrescu’nun ayrılmasından sonra futbolcularımız kendilerine verdiğimiz sorumluluğu çok uygun yerine getiriyor. Bu hava ile önümüzdeki haftalarda hedeflediğimiz puanları toplayarak artık dehşetli düş görmek istemiyoruz. Bunu başaracak takım zenginliğimiz var.”

Kendisini en fazla keyifli eden hususlardan birinin de altyapıdan gelen futbolcuların kazanımı olduğunu aktaran Gözbaşı, “Onlar epeyce, Kayserispor’a sahip çıkan bu kentin çocukları bu formayı terlettikçe bir daha sırtımız yere gelmeyecek. Bunun için çalışıyoruz, hem de çok. Bilhassa yurt genelinde altyapımızı zenginleştirecek çalışmalara imza atıyoruz.” tabirini kullandı.

Gözbaşı, Galatasaray karşısında öncelikle düzgün futbol sergilemek istediklerini ve galibiyetin sürpriz olmayacağını belirtti.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar