Nisan 16, 2021
Bitcoin Fiyatını Yüzde 74 Artıran Bull Cross Yine Görüldü!

Bitcoin Fiyatını Yüzde 74 Artıran Bull Cross Yine Görüldü!

Son dakika Bitcoin Fiyatını Yüzde 74 Artıran Bull Cross Tekrar Görüldü! haberi ,

Şubat ortasındaki son görünümü Bitcoin (BTC) fiyatın artışının rekor düzeye yükselmesine katkıda bulunan bir yükseliş göstergesi, tekrar parladı.

NewsBTC analisti Yashu Gola’ya nazaran MACD Bull Cross olarak isimlendirilen sinyal, bir varlığın 26 periyotlu ve 12 periyotlu üstel kapsamı ortasındaki farkın çıktısı, sinyal çizgisi olarak bilinen 9 devirli üstel hareketli ortalamasının üzerine çıktığında gelişir. Traderlar, crossover’ı, varlığın potansiyel fiyat artışının bir işareti olarak yorumlar.

Bitcoin, geçtiğimiz gün bir günlük vakit diliminde MACD Bull Cross olduğunu doğruladı. Piyasa tahlili portalı TradingShot, crossover’ın kripto para ünitesinin yükseliş eğilimini genişletme yeteneğini vurguladı ve BTC / USD kurunu yüzde 74 oranında artıran son oluşumunu münasebet gösterdi. Fraktalın istendiği üzere oynaması durumunda paritenin 65.000 dolara yükselebileceğini de ekledi.

Muharrire nazaran rekor yüksek amaç, MACD Bull Cross ve Fibonacci Retracement grafiği ortasında bir kesişme oluşturduktan sonra geldi. Üstteki grafikte de gösterildiği üzere fib geri çekilmesi, yüksek bir sapma düzeyinden düşük bir sapma düzeyine kadar oluşur. Bu, bir düşük bir yüksek maksat oluşturur.

Yashu Gola’ya nazaran Şubat ayında MACD Bull Cross oluşumu, 0.5 Fibonacci geri çekilme çizgisinin üzerinde bir kırılma hareketi izledi. Üst taraflı hareket, 2.23 Fib çizgisine ulaşana kadar büyüdü. BTC / USD bundan sonra geri çekildi ve 1 Fibonacci geri çekilme sınırını o seansın taban noktası olarak kıymetlendirdi.

Analiste nazaran Mart ayına girerken, Bitcoin 0.5 Fib düzeyinin üzerine çıktı ve artık uzun bir üst istikametli hareket izliyor. Bull Cross takviyesi ile TradingSpot, kripto para ünitesinin 65.000 dolarlık direnç düzeyine denk gelen 1.5 Fib çizgisine ulaşmasını bekliyor.

Bu sırada 2.23 Fib düzeyi bu sefer 70.000 doların üzerinde duruyor.

Bitcoin grafiklerindeki oluşum

BTC / USD kuru, Boğa Flaması modelinden paralel olarak kırılıyor. Yapı, azalan bir kanal tarafından onaylanan çiftin teklifindeki son düşüşü temsil ediyor. Bu ortada, kanalın direncinin üzerinde bir kırılma, fiyatın, flamadan evvel oluşan yükseliş trendinin yüksekliği kadar artmasına neden olur.

Haber kaynağına nazaran bu durum BTC/USD’yi yaklaşık olarak 70.000 dolara çıkarır. Bu sırada Pitchfork paterninin temsil ettiği düzeyler, fiyat yükseliş trendini sürdürürken potansiyel geri çekilme ve toparlanma düzeyleri sağladı. Bir sonraki gaye, evvelki rekor yüksek olan 58.367 doların üzerinde.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar