Nisan 16, 2021
Çok Sayıda Kestirimi Tutan Analist: Altcoin’lere Bu türlü Yatırım Yapın!

Çok Sayıda Kestirimi Tutan Analist: Altcoin’lere Bu türlü Yatırım Yapın!

Son dakika Çok Sayıda İddiası Tutan Analist: Altcoin’lere Bu türlü Yatırım Yapın! haberi ,

Tanınan kripto para analisti Michaël van de Poppe, altcoin piyasasıyla gayret stratejilerini paylaşıyor. Ayrıyeten Michaël van de Poppe, Bitcoin’e yönelik iddialarını de açıklıyor.

Michaël van de Poppe, yatırımcılara dolar maliyet ortalamasını (DCA) öneriyor

Michaël van de Poppe yeni bir görüntüde, yatırımcıların bu boğa döngüsünden yararlanmalarına yardımcı olmak için altcoin’lere yönelik üç oyun planını özetliyor. Michaël van de Poppe, yatırımcılara uzun vadede altcoin’lere yatırım yapmak istiyorlarsa, dolar maliyet ortalamasını (DCA) öneriyor. Analiste nazaran, yavaşça küçük ölçüleri favori varlıklarınıza tahsis etmelisiniz. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Piyasalara DCA uygularsanız, ufkunuz buradan birkaç yıl sonradır… Bu yaklaşımda, şayet bir şey ağır biçimde ilerliyorsa, yeniden de her gün DCA yapmaya başlamak yahut küçük bir porsiyon satın almak… Gelecek yıllar….

Michaël van de Poppe: Yatırımcıların benimseyebileceği öteki bir yaklaşım Swing trading!

Michaël van de Poppe, yatırımcıların benimseyebileceği öbür bir yaklaşımın Swing trading olduğunu söylüyor. Analiste nazaran, swing trading grafiklere daha kısa bir vakit diliminde bakmayı ve nispeten yüksek bir risk-ödül oranına müsaade veren giriş noktalarını seçmeyi içerir. Bu strateji ile kişi büyük olasılıkla günlük vakit dilimine odaklanır. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Farklı bir yaklaşım, dalgalı ticaret fırsatları aramak ve giriş noktaları aramak istemenizdir. Swing trading fırsatları çoklukla günlük grafikten tanımlanır… Tarihi fiyat hareketini kullanacağınız ve sabırlı olacağınız vakit, risk ödülünüz değişmeye başlar.

Michaël van de Poppe: Süreç yapılan müddet kısaldıkça, risk-ödül oranı azalır!

Michaël van de Poppe, yatırımcıların giriş noktaları için daha da kısa vakit dilimlerine bakabileceklerini söylüyor. Lakin analist, birinin süreç yaptığı mühlet kısaldıkça, risk-ödül oranının azaldığını ve bu nedenle daha az bahis yapılması gerektiği konusunda uyarıyor. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir şey ağır bir halde ilerliyorsa ve günlük vakit dilimlerine daha fazla yaklaşıyorsanız, bu, günlük olarak daha fazla süreç yaptığınız ve vakit dilimi ne kadar düşükse, daha fazla risk aldığınız manasına gelir. Üst taraf o kadar az önemlidir… Yaklaşım, artık daha küçük bir ufka baktığınız için, Swing trading yaptığınız vakitten farklıdır. Zararı durdur ve kâr al alanları da birbirine daha yakın olacak.

Bitcoin fiyatı için sırada ne var? Michaël van de Poppe açıklıyor

Michaël van de Poppe strateji belirleme oturumu sırasında, önder kripto para için neyin geldiğini yorumlayarak Bitcoin’e özel bir bakış atıyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin USD’de en yüksek düzeylere yaklaşıyoruz… Bu 56.000 dolarlık alanın ivmenin devam etmesi için hala uzun müddetli kırılması gerekiyor. Şu anda o bölgenin diğer bir testini arıyoruz, bana o denli geliyor. Lakin 52.000 dolara geri dönersek şaşırmayacağım ve bu, bundan kaçınmak için olumsuz tarafta tutmamız gereken kritik düzey. Burada kaldığımız sürece her şey yolunda ve 56.000 ABD doları ne kadar çok test yaparsa, o kadar zayıflar ve onu aşma olasılığımız o kadar artar.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı kestirimleri

Usta analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak kestirim etti. Ayrıyeten başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki Bitcoin ve altcoin iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Son olarak analist, Şubat ayında değerli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü gerçek öngördü. Bunlar dışında ünlü kâhin’in başarılı öbür kripto para varsayımları de var.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar