Nisan 16, 2021
Emre Belözoğlu’dan Fatih Terim’e karşılık

Emre Belözoğlu’dan Fatih Terim’e karşılık


son dakika Emre Belözoğlu’dan Fatih Terim’e karşılık haberleri,

Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim’in transfer periyodunda “Diğerlerine scoutluk yapmaktan yorulduk” açıklamasına Fenerbahçe Sportif Yöneticisi Emre Belözoğlu’ndan karşılık geldi.

Basın mensuplarıyla sohbet toplantısında transferler hakkında konuşan Emre Belözoğlu “Transfer tercihleri yaparken liderimizle, hocamızla, scoutumuzla kıymetlendirme yapıyoruz. Tek başımıza karar almıyoruz, bir arada hareket ediyoruz.” dedi.

Açıklamalarına devam eden ve Fatih Terim’in kelamlarına gönderme yapan Emre Belözoğlu “Scoutluk konusunda bize laf atanlar oluyor ancak bizim kimseyle bir sorunumuz yok. Onlar kendilerince bir şeyi konuşuyorlarsa çok da pahalı değil. Biz ne yaptığımızı biliyoruz. Bizim Fenerbahçe’den öbür bir kaygımız yok. Onlar da bizim kaygımız değil aslında. Tek kaygımız Fenerbahçe’nin başarısı. Benim diğeriyle muhatap olacak gücüm yok, Fenerbahçe’ye yeteyim kâfi.” tabirlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar