Nisan 16, 2021
İsa Gün: “Galatasaray maçında biz favoriyiz”

İsa Gün: “Galatasaray maçında biz favoriyiz”


son dakika İsa Gün: “Galatasaray maçında biz favoriyiz” haberleri,

Kayserispor, Lider yardımcısı İsa Gün, ligde güzel bir ivme yakaladıklarını söyledi. Gün, Galatasaray ile oynayacakları maçı da kazanarak alt sıralardan güzelce kurtulmak istediklerini belirtti.

Kayserispor Lider yardımcısı İsa Gün, “Ligde kritik haftalara girildi. Artık alınan her puanın çok kıymeti var. Bu süreçte 2 maçta 6 puan alarak ligde üst sıralara çıkmaya başladık. Bu da bizi ziyadesiyle sevindirdi. Maksadımız bu çıkışı sürdürmek. Bu hafta alanımızda Galatasaray ile karşılaşacağız. Bu şiddetli maçtan da puan yahut puanlar almak istiyoruz” dedi.

Hiçbir kadronun yenilmez olmadığını vurgulayan İsa Gün, “Kağıt üzerinde Galatasaray favori olabilir fakat alanda biz favoriyiz. Kazanmak çok uzak değil” kelamlarını kullandı.

Ligde 31 puanla 14. Sırada bulunan Kayserispor ile Galatasaray ortasında oynanacak bu kritik çabayı Halis Özkahya yönetecek. 41 yaşındaki hakem, bugüne kadar 2 defa Galatasaray – Kayserispor maçı yönetti.

HABER: Faruk Aydemir

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar