Nisan 16, 2021
“Mustafa Cengiz ile Terim ortasındaki ipler kopma noktasında”

“Mustafa Cengiz ile Terim ortasındaki ipler kopma noktasında”


son dakika “Mustafa Cengiz ile Terim ortasındaki ipler kopma noktasında” haberleri,

Galatasaray’da Younes Belhanda defteri, oyuncunun idaresi maksat alan açıklamaları sonrası kapandı. Bu ayrılık sarı kırmızılı camiayı ikiye böldü.

Türkiye Gazetesi’nde Yalımcan Sarpyel’in haberine nazaran; Lider Mustafa Cengiz ile Teknik Yönetici Fatih Terim ortasındaki ipleri bir kez daha gerdi. Bugüne kadar çokça kopma noktasına gelen münasebetler bir biçimde tatlıya bağlandı. Lakin, şampiyonluk yarışı yapılırken ve bitime yalnızca 12 maç kalmışken Faslı yıldızın idari kararla gönderilmesi Fatih Terim’i tahminen de en çok sinirlendiren olay oldu.

Şimdilik suskun!
Yaklaşık üç yıldır vazifede olan Mustafa Cengiz, daha evvel birçok sefer Fatih Terim ile karşı karşıya geldi. Bu çok da uzun sayılmayacak vakit diliminde deneyimli teknik adam istifanın eşiğine kadar da geldi. Belhanda’nın kontratının feshedilmesi de ise yaşanan en şiddetli olaylarda beşinci hadise oldu.

Fatih Terim’in yaşanan bu olay sebebiyle keyfinin bir oldukça kaçmış olmasına karşın, ekibin olumsuz etkilenmemesi ismine dönem sonuna kadar vazifesinin başında olacağı ve mayıstaki seçimlerin sonucuna nazaran geleceği hakkında karar vereceği öğrenildi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar