Nisan 16, 2021
SEC Davasının Akabinde Ripple Partneri Yeni ODL Koridorları Açacak

SEC Davasının Akabinde Ripple Partneri Yeni ODL Koridorları Açacak

Son dakika SEC Davasının Akabinde Ripple Partneri Yeni ODL Koridorları Açacak haberi ,

Ripple ortağı FlashFX, yeni ODL koridorları üzerinde çalışıyor. Kısa bir müddet evvel atılan bir tweet’te, Ripple’ın uzun müddettir ortağı olan FlashFX, yeni Talep Üzerine Likidite (ODL) koridorları üzerinde çalıştığını doğruladı.

FlashFX, Eylül 2017’de global RippleNet ağına katıldı ve Avustralya’nın hudut ötesi ödemeler için blockchain teknolojisinden yararlanan birinci şirketi oldu.

Ripple’ın 2019’da üçüncüsü düzenlenen Swell konferansında, Ripple, FlashFX’in ODL tahlilini birinci benimseyenler ortasında olduğunu duyurdu.

Geçen yıl FlashFX CEO’su Nicolas Steiger, bir röportajda gerçek dünyadaki bir sorunu çözdüğünden bahsetti:

Bu bir aldatmaca değil. Gerçek dünyadaki bir sorunu çözüyor. Gerçek bir kullanım durumunu ortaya koyuyor. Uzun vakittir inandığım bir kullanım durumu.

Daha Fazla Ripple ODL Ortağı Geliyor

ODL alım satım platformu, fiat para ünitelerini köprülemek için XRP kripto para ünitesini kullanıyor. Böylelikle süratli ve uygun fiyatlı ödemeler sağlıyor.

Şubat ayında RippleNet’in genel müdürü Asheesh Birla, yeni ODL ortaklarının yakında hem ABD’de hem de yurtdışında açıklanacağını sav etti.

Bu, MoneyGram’ın düzenleme sıkıntıları nedeniyle Ripple platformunda ticareti askıya almasının akabinde geldi. Daha sonra Ripple iştiraki sona erdirmek için harekete geçti.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a nazaran, ODL’nin yardımıyla MoneyGram tarafından “milyarlarca dolar” gönderildi.

Gelinen son noktada SEC tarafından açılan davaya karşın Ripple’ın eforlarının olduğu görülüyor. Lakin yatırımcılar bu belirsizliğin ortasında XRP üzere bir kripto para ünitesine ne kadar sıcak bakacak. Orası belirsizliğini koruyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar