Nisan 15, 2021
Usta Analist: Satın Aldım! Bu Altcoin Dev İştiraklerle Geliyor

Usta Analist: Satın Aldım! Bu Altcoin Dev İştiraklerle Geliyor

Son dakika Usta Analist: Satın Aldım! Bu Altcoin Dev İştiraklerle Geliyor haberi ,

Tanınan analist Coin Bureau, bir altcoin projesine dikkat çekiyor. Analist, Ren’in merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasındaki öteki kripto paralara nazaran, gerçeğe uygun kıymetinin çok altında süreç gördüğünü söylüyor. Analist, altcoin’e yatırım yaptığını ve fiyatların yükselmesini beklediğini de vurguluyor.

Coin Bureau: Bu altcoin projesine yatırım yaptım! Gerçek kıymetinin altında…

Yeni tahlilinde Coin Bureau, Ren’in şu anda piyasadaki en küçümsenen ve kıymeti en düşük kripto para ünitelerinden biri olduğunu vurguluyor. Analiste nazaran, protokol “birlikte çalışabilirlik katmanı olmak için kusursuz bir konuma” sahip. Ren, Bitcoin üzere Ethereum dışı varlıkların 1:1 dayanaklı ERC20 tokenleri aracılığıyla Ethereum Blockchain’nde kullanılmasına müsaade veren bir çapraz zincir likidite protokolüdür. Coin Bureau mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ren, birlikte çalışabilirliği direkt ele alan birkaç kripto para ünitesi projesinden biri. Ren’in Ethereum’daki (renBTC) wrapped Bitcoin tokeninin piyasa bedeli, son birkaç ayda 1 milyar doların üzerine çıktı. Ve Ren protokolü başka zincirleri desteklemek için genişletildi…

Coin Bureau: Kripto para bir çok yeni iştirakle birlikte geliyor!

Kripto para ünitesi eğitimcisi, Ren’in daha fazla Blockchain ekosistemi için dayanak eklemeye devam ettiğini ve büyük bir borsada listelendiğini ekliyor. Analist, platformun genişlemeye devam edeceğini ve merkezi olmayan borsa (DEX) Serum ve merkezi olmayan finans projesi OpenDAO ile iştirakler kuracağını kestirim ediyor. Analiste nazaran, Ren ayrıyeten Avalanche Blockchain’ini de destekleyecek.

Ren ayrıyeten, MyEtherWallet taşınabilir uygulamasında BTC kullanarak renBTC basmayı mümkün kılmak için MyEtherWallet ile iştirak kurduklarını da duyurdu. Kripto para analisti, Ren konusunda epeyce optimist olsa da kripto para ile ilgili en büyük tasasının ademi merkeziyetçilik eksikliği olduğunu vurguluyor. Usta analist, kripto para portföyünün %2’sini kripto paraya yatırıldığını ortaya koyuyor. Coin Bureau mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yılın Ocak ayında Ren, Dogecoin’i renDOGE olarak Ethereum’da kullanmayı resmen mümkün kıldı. Ren’in openDAO ile entegrasyonu, renDOGE’yi teminat olarak kullanarak dolara sabitlenmiş istikrarlı kripto paralar basmayı da mümkün kılıyor… Ren, yakında Solana Blockchain’ini destekleyecek ve birebir vakitte Serum DEX ile entegre olacak.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar