Nisan 16, 2021
7’den Fazla İddiası Tuttu! Analist: Bu 3 Altcoin Patlayarak Bu Düzeyleri Görecek

7’den Fazla İddiası Tuttu! Analist: Bu 3 Altcoin Patlayarak Bu Düzeyleri Görecek

Son dakika 7’den Fazla İddiası Tuttu! Analist: Bu 3 Altcoin Patlayarak Bu Düzeyleri Görecek haberi ,

Dalda “Smart Contracter” olarak bilinen başarılı analist, yeni kestirimlerini paylaştı. Smart Contracter, üç merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin projesinin patlamak için hazırlandığını söylüyor.

Smart Contracter: AAVE projesini yakından izliyorum! Patlayabilir

Usta analist Smart Contracter, altcoin piyasasına yönelik yeni varsayımlarını açıkladı. Smart Contracter, 3 altcoin’in patlayıcı fiyat hareketleri sergileyebileceğini vurguluyor. Analist, Bitcoin (BTC) ve ABD doları çiftleri karşısında güçlü bir atağın eşiğinde olduğunu söylediği AAVE projesini yakından izliyor. Smart Contracter hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aave, hem USD hem de BTC çiftlerinde kırılma konusunda sıkıntı yaşıyor. Güzel yükselen üçgen oluşumu…

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: Tanınan altcoin AVAX’ta bence 41 dolar kaçınılmaz

Smart Contracter’ın radarındaki ikinci kripto para, geliştiricilerin gerçek dünyadaki varlıkları dijitalleştirmesine imkan tanıyan akıllı bir kontrat platformudur: Avalanche (AVAX). Kripto analiste nazaran, AVAX bugünkü fiyattan %50’nin üzerinde fırlamaya hazırlanıyor. Smart Contracter mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Artık, bu AVAX’ta yükselen bir mum. Bugün 2 haftalık fiyat hareketlerini yuttu…. Bir sonraki direnç ve bence 41 dolar kaçınılmaz.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: SushiSwap’ta sanırım yakında büyük patlama yaşanacak

Analistin listesinde üçüncü sırada ise dev borsa SushiSwap (SUSHI) var. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İstediğiniz üzere yapın. Lakin SUSHI, 1 milyar dolarlık piyasa kıymeti üzerindeki çok az sayıdaki DeFi altcoin’inden biridir. Tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden çabucak evvel 5 hafta boyunca biriken USD çifti… Sanırım yakında büyük patlama yaşanacak.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: Tanınan proje Sushi, 28 dolara gerçek gidiyor

Smart Contracter’ın grafiğine nazaran, Sushi mevcut 20 dolarlık fiyatından %40 artışla 28 doların üzerinde son bir yükseliş rallisi için hazırlanıyor. Son rallinin akabinde trader, Sushi’nin büyük bir düzeltmeye başlamasını bekliyor.

İşte ünlü analist Smart Contracter’ın başarılı kestirimleri

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere Smart Contracter, birçok başarılı varsayıma imza attı. Analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca ünlü analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de gerçek öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz haftalarda Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara hakikat geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Başarılı analist bu varsayımında de haklı çıktı ve altcoin çöküşünü evvelden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten Smart Contracter, bu iddiasında de haklı çıktı. Bu nedenle yatırımcılar ve trader’lar, analistin varsayımlarını yakından izliyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar