Nisan 16, 2021
“Başkanımızdan özür diliyorum”

“Başkanımızdan özür diliyorum”


son dakika “Başkanımızdan özür diliyorum” haberleri,

Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, Galatasaray maçı sonrasında lider Berna Gözbaşı’nın kelamlarının tam aksisi olarak olarak görülen açıklamaları nedeniyle özür diledi.

Tokgöz açıklamasında tez edildiği üzere Galatasaray kongre üyeliğinin olmadığını söz ederek maçta hakem yanılgısı olmadığını düşündüğünü bir kere daha yineledi ve bu davranışının başta Abdurrahim Albayrak olmak üzere tüm kulüp yöneticilerine örnek olması gerektiğini tabir etti.

Tokgöz’ün açıklamaları şu formda:

“BAŞKANIMIZDAN ÖZÜR DİLERİM”

“1 yılı aşkın müddettir çok büyük bir çaba içerisindeyiz. Berna hanım pahalı liderimizdir, yanımda açıklamayı yaptıktan sonra hakemler konusunda benim aksi istikamette bir açıklama yapmam liderimizi güç duruma düşürmüş olabilirim. Şayet kulübümüz ismine yanlış bir anlaşılmaya uğramışsan kendisinden özür dilerim”

“BERNA LİDERİMİZ 100 MİLYONDAN FAZLA PARA VERDİ”

“Kayserispor olarak geçen yıldan beri son Trabzonspor maçı da dahil çok büyük problemler yaşadık. Cüneyt Çakır hocamızla ilgili de haddimi aşmadan sert bir açıklama yapmıştım. Hakemler konusunda polemikten uzak durmaya çalıştık. Berna liderimiz hepimizden daha duygusal bakan bir insan. Bütün Kayseri bir ortaya gelse yapmadığı fedakarlığı Berna liderimiz yaptı. Berna liderimizin yaptığı açıklama da çok olağan. 100 milyon TL’nin üzerinde kulübü kurtarmak ismine para verdi kendisi.”

“TÜM YÖNETİCİLERE ÖRNEK OLSUN”

“Hakemlerin yaptığı küçücük bir yanılgıyı biz de büyütebiliyoruz. Ankaragücü maçı sonrası Abdurrahim Albayrak’ın adalet istiyoruz açıklaması olmuştu. Benim bugünkü açıklamam da tüm yöneticilere örnek olur. Futbolu konuşarak futbolu ilerletmek lazım. 1’i yabancı olmak üzere 6 bireyden oluşan hakem konseyimiz var, onların raporunda yanılgı olmadığı bize söylendi. Beşiktaş maçından sonra da birebir biçimde konuşmuştum, zira biz o maçta bir şey oynamamıştık. Bizim bir duruşumuz, bakış açımız var. Alanda top oynamaya çalışırız. 4-5 maç daha kazanıp ligde kalacağız inşallah ve önümüzdeki döneme mükemmel bir ekip çıkaracağız.”

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar