Nisan 16, 2021
Beşiktaş’ta mutluluğun fotoğrafı: “Sene güya 91”

Beşiktaş’ta mutluluğun fotoğrafı: “Sene güya 91”


son dakika Beşiktaş’ta mutluluğun fotoğrafı: “Sene güya 91” haberleri,

Başakşehir maçının son düdüğüyle birlikte galibiyet sevinci yaşayan siyah-beyazlılarda Josef, Aboubakar ve Necip’in birbirine sarıldığı fotoğraf, Beşiktaşlılar’ın gündemine oturdu. Siyah-beyazlı futbolseverler 1991 yılında ekibin efsaneleri kaptan İstek Çalımbay, Ali Gültiken ve Metin Tekin’in sevinç karesine teğe bir benzettiği fotoğrafı, “Beşiktaş ruhu geri döndü”, “Sene güya 91”, “Mutluluğun resmi” yorumlarıyla paylaştı.

Fotoğraf: Sabah Gazetesi

BİR GÖRÜŞ

Büyük bir takımdaşlık, başarma duygusu ve inancı yansıtıyor…

ALİ GÜLTİKEN: O fotoğraf birçok öyküyü de içinde barındırıyor. 1991-1992 dönemine aittir. Ödül almış bir fotoğraftı. O anki hisleri ne kadar tesirli bir halde yansıttığını geldiğimiz durumla da çok uygun görüyoruz. Ben fotoğrafı birinci gördüğüm vakit da çok duygulanmıştım. Kusursuz bir an. Hislerin karşıya geçişini eksiksiz yansıtıyor. Kaptan İstek Çalımbay ile sarıldığımız o karenin yaşandığı maç, Metin-Ali-Feyyaz açısında da çok kıymetliydi. Üçümüzün de gol attığı son müsabaka olarak hatırlıyorum. O açından da benim için farklı bir değeri var. Sarıyer maçıydı 5-0 bitmişti. Ve yeniden şampiyon olduğumuz dönemi yansıtan en hoş örneklerden biri oldu. Evvelki gün itibariyle paylaşılan Necip-Josef ve Aboubakar fotoğrafı da birebir hisleri içeriyor. Büyük bir takımdaşlık, başarma duygusu ve inancı yansıtıyor. Beşiktaş’ın bu dönem bulunduğu yerin, oynadığı oyunun ve muvaffakiyetinin tesadüf olmadığını gösteren kusursuz bir imaj.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar