Nisan 16, 2021

Çok Sayıda İddiası Tutan Analist: Bitcoin “18 Gün İçinde” Bu Düzeyleri Kıracak!

Son dakika Çok Sayıda Varsayımı Tutan Analist: Bitcoin “18 Gün İçinde” Bu Düzeyleri Kıracak! haberi ,

Başarılı iddiaları ile piyasada nam salmış olan analist Smart Contracter, başkan kripto para Bitcoin (BTC)’de yeni maksadını açıkladı. Analist, Nisan ayında kadar kripto paranın 73.000 dolara vuracağını öne sürüyor. Smart Contracter’ın Bitcoin fiyatı için iddiasının ana katalizörü ise ABD’de yeni onaylanan teşvik paketi ve bu kapsamda piyasaya akacak olan fonlar.

Smart Contracter: Bitcoin fiyatı Nisan’a kadar 73.000 doları görecek

Önder kripto para Bitcoin (BTC), dün bir bir kritik direnç düzeyleri aştı. Bitcoin fiyatı 61.000 doları dahi kırdı ve 61.900 dolara kadar tırmandı. BTC ile birlikte tüm piyasa yeşil tahtaya taşındı ve yazım sırasında yükseliş trendi devam ediyor. Artık yatırımcılar kısa vadede BTC’nin ne kadar yükselebileceğini merak ediyor.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Usta analist Smart Contracter ise bu kapsamda yeni BTC kestirimlerini paylaştı. Ünlü kripto stratejisti, önde gelen kripto para ünitesinin Mart bitmeden evvel (yani 18 gün içinde) tüm vakitlerin en yüksek düzeyini göreceğini vurguluyor. Smart Contracter, Bitcoin’in 73.000 dolara gerçek yolda olduğuna inanıyor. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

1,9 trilyon dolarlık basılanları gönder… Bunun bu kadar kolay olacağını düşünmek mantıksız lakin bu ortamda, m1 (para arzı) artarken, BTC yükseliyor.

İşte piyasada nam salan Smart Contracter’ın “nokta atışı” kestirimleri

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, tanınan analist Smart Contracter birçok başarılı iddiaya imza attı. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca başarılı analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de gerçek öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara yanlışsız geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Usta analist bu kestiriminde de haklı çıktı ve altcoin çöküşünü evvelden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten başarılı analist Smart Contracter, bu kestiriminde de haklı çıktı. Bu bilgiler ışığında, uzmanlara nazaran analistin varsayımları dikkatle değerlendirilmelidir.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar