Nisan 16, 2021
Elon Musk’tan Coinbase’ye Davet: Bu Altcoin’i Listelemeli!

Elon Musk’tan Coinbase’ye Davet: Bu Altcoin’i Listelemeli!

Son dakika Elon Musk’tan Coinbase’ye Davet: Bu Altcoin’i Listelemeli! haberi ,

Tesla CEO’su Elon Musk yeniden tanınan altcoin projesi Dogecoin (DOGE)’e yönelik değerli bir yorumda bulundu. Elon Musk, yakında halka açılacak Coinbase’in Dogecoin ticaretini aktifleştirmesi gerektiğine inanıyor.

Elon Musk, tanınan altcoin Dogecoin’e yönelik değerli bir yorumda bulundu

Tesla CEO’su Elon Musk, ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase’nin Dogecoin (DOGE) ticaretini aktifleştirmesi gerektiğini düşünüyor. Bir Twitter kullanıcısı Elon Musk’a şu soruyu sordu:

Merhaba Elon Musk, Tesla BTC satın alımı için Coinbase kullanıldığına dair bir rapor gördüm (güzel giriş BTC). Coinbase’nin platformlarında Dogecoin’i aktifleştirmesi gerektiğini düşünüyor musunuz? Birçok kişinin DOGE’a kolaylıkla erişmesini sağlar.

Tesla CEO’sunun bu soruya karşılığı “Evet” oldu. Yakında halka açılacak olan kripto para borsası -değerinin yaklaşık 100 milyar dolar olduğu kestirim ediliyor- 1,5 milyar dolarlık devasa Bitcoin satın alımını gerçekleştirmek için Tesla tarafından kullanıldı.

Dev Bitcoin borsası Coinbase, Dogecoin’i listeliyecek mi?

Güçlü altcoin projesi, şu anda 0,056 dolardan süreç görürken piyasa pahasına nazaran en büyük 15. kripto para ünitesidir.  Şubat ayının başlarında, GameStop çılgınlığı ve Elon Musk’un sık sık tweet atarak latife parasını öne çıkarması ile fiyat 0,088 dolara kadar yükseldi. Coinbase Wallet, Mayıs 2019’da Dogecoin dayanağını duyurdu ve kullanıcıların tokenlerini kolay kolay saklamalarına müsaade verdi.    

Coinbase, tanınan kripto para ünitesini çevreleyen heyecana karşın, kişisel yatırımcıların DOGE ticareti yapmasına müsaade vermekten şimdiye kadar kaçındı. Yine de borsa, son zamanlarda SushiSwap (SUSHI) ve Polygon (MATIC) projelerini listeledi. Bu nedenle yatırımcılar, Coinbase’den bir DOGE listelemesi haber bekliyor. CoinMarketCap bilgilerine nazaran, Binance’deki DOGE/USDT ticaret çifti Dogecoin’in süreç hacminin yüzde 8,17’sini oluşturuyor. DOGE ayrıyeten Hobi, Kraken, Bittrex ve başka birtakım borsalarda alım satım için de kullanılabilir. 

Dogecoin (DOGE) fiyatında son durum nedir?

Güçlü kripto para ünitesi  Dogecoin, yazım sırasında yüzde 1,5 oranında artışla 0,056 dolar düzeyinden süreç görüyor. Tanınan altcoin şu anda 7,2 milyar dolarlık bir piyasa kıymetine sahip. Dogecoin yazım sırasında piyasa kıymetiyle 1,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor. 

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar