Nisan 16, 2021
Ersun Yanal: “Hakeme olan takıntımız bizi oyunun dışına itti”

Ersun Yanal: “Hakeme olan takıntımız bizi oyunun dışına itti”


son dakika Ersun Yanal: “Hakeme olan takıntımız bizi oyunun dışına itti” haberleri,

Fraport TAV Antalyaspor Teknik Yöneticisi Ersun Yanal, Alanyaspor müsabakasından ders çıkarmaları gerektiğini tabir etti.

Düzgün sonuç için disiplin ve oyuna sadakatin çok değerli olduğunu vurgulayan Yanal, şunları söyledi:

“Bizi kendi oyunumuz dışında hiçbir şey etkilememeli. Bizim oyun dışında etkilendiğimiz mevzular oldu. Bilhassa maçın hakeminin tavrından kaynaklanan ve ona benim ve oyuncularımın takıntısı, bizi epey oyunun dışına çekti. Buna müsaade vermememiz gerekiyordu lakin maalesef bunu yaptık. Öbür taraftan rakibimizin sert oyunu ve uğraşına karşılık vereceğimiz birçok konum varken, maalesef dağınıklığımız yüzünden bunu yapamadık.”

Yanal, 15 maçtır kaybetmeyen bir grubun bugün yenildiğini, futbolun içinde bunun olduğunu lisana getirdi.

Bir daha bu türlü bir şeyin tekrarlanması ismine oyuncularıyla gereken konuşmaları yapacağını anlatan Yanal, “Nasıl kazandığımızı paylaşıyorsak kaybettiğimizi de paylaşıp yolumuza bakacağız.” tabirlerini kullandı.

Ziraat Türkiye Kupası’nda hafta içi Alanyaspor ile yapacakları maça da değinen Yanal, “Bu maçtan ders çıkarmamız gerekiyor. Dersin sonuçlarına da daha düzgün çalışmalıyız. Her 2 gruba muvaffakiyetler dilerim.” formunda konuştu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar