Nisan 15, 2021
Lennon: “Galatasaray çok büyük takım”

Lennon: “Galatasaray çok büyük takım”


son dakika Lennon: “Galatasaray çok büyük takım” haberleri,

Galatasaray’ın Kayserispor’u 3-0 yendiği maçın akabinde Kayserisporlu futbolcular Kolovetsios ve Lennon maçı kıymetlendirdi.

Galatasaray’ın Türkiye’nin en âlâ kadrolarından biri olduğunu tabir eden Kolovetsios: “Galatasaray, Türkiye’nin en uygun kadrolarından biri. İnanılmaz yeterli oyuncuları var. Tekrar ediyorum, o golü atsak ve öne geçsek daha düzgün işler yapabilirdik. Birinci yarının sonunda golü yedik ve maçı bu formda kaybettik” dedi.

Maçın kırılma anının Henrique’nin birinci yarıda kaçırdığı gol olduğunu söz eden Kolovetsios: “Galatasaray’ın bugün önde basarak başlayacağını biliyorduk. Kazanmak zorundaydılar. Bu türlü başladılar. Buna nazaran hazırlandık. Kırılma anı Henrique’nin birinci yarıda kaçırdığı konumdu. Atsaydı farklı olurdu.” Sonrasında Galatasaray golü buldu ve sonrasında alanlar buldular. Bu alanları kıymetlendirerek kazandılar” formunda konuştu.

Kayserispor’un deneyimli yıldız futbolcusu Lennon ise, “G.Saray büyük bir ekip. Bu türlü bir kadroya nasıl oynamamız gerektiğini biliyorduk. Büyük kadrolar yanlışları cezalandırır, onlar da bizi cezalandırdı. Beraberliği sağlamak için artta açıklar verdik ve fark açıldı. G.Saray büyük bir ekip ve bu türlü sonuçlar olabiliyor” dedi. 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar