Nisan 15, 2021
Mustafa Cengiz seçim için kararını verdi!

Mustafa Cengiz seçim için kararını verdi!


son dakika Mustafa Cengiz seçim için kararını verdi! haberleri,

Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz’in, Mayıs ayında yapılacak kongrede bir daha aday olacağı öğrenildi. Daha evvel sıhhat problemleri nedeniyle misyonunu bırakmayı planlayan Lider Cengiz’in durumunun iyiyi gitmesi nedeniyle yine aday olma kararını aldığı öğrenildi.

Ocak 2018’de yapılan seçimde Dursun Özbek ile yarışan Mustafa Cengiz, son sandıklarda rakibini geçerek 80 oy farkla lider olmuştu. Akabinde sarı-kırmızılılar o dönem şampiyonluğa ulaşmıştı. Hem kazanılan kupa, hem de borçların azalmasıyla sivrilen Lider Cengiz, Mayıs 2018’deki seçimde bir daha kongreye gidip aday olmuştu.

SONUNCUSUNDA FARKLI ALDI
Mayıs ayındaki seçimde Dursun Özbek, Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu ile yarışan Mustafa Cengiz, bu defa 2 bin 525 oy toplayarak ikinci sefer lider seçilmiş ve 3 yıllık misyonuna başlamıştı. Mustafa Cengiz idaresi ikinci misyonunda de şampiyonluğa ulaşmıştı. Akabinde Galatasaray’ın muhalif kanadıyla karşıt düşen ve ibra krizi yaşayan Cengiz ve idaresi mahkemeye giderek ibrasızlığı iptal ettirmişti. İbra olayının tekrar aday olmasına mani olmadığı belirtilen Cengiz’in yeni takımıyla bir daha aday olacağı kaydedildi. Mukavelesi biten isimler de böylelikle yaz ayına bırakıldı.

“GEREKİRSE BEN ÖDERİM”
Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz, Belhanda’nın hemen gönderilmesi gerektiğini paylaşmış, idareden karşı çıkanlar olmuştu. Lider Cengiz’e “Sonra önemli tazminat ödemeyelim” itirazları üzerine Cengiz’in, “Gerekirse ben cebimden öderim” dediği öğrenildi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar