Nisan 16, 2021
Öngörüleri Tutan Bitcoin Ustası Yeni Varsayımlarını Açıkladı: Neredeyse Bitti!

Öngörüleri Tutan Bitcoin Ustası Yeni Varsayımlarını Açıkladı: Neredeyse Bitti!

Son dakika Öngörüleri Tutan Bitcoin Ustası Yeni İddialarını Açıkladı: Neredeyse Bitti! haberi ,

On-chain analist Willy Woo, piyasaları yorumlayarak kıymetli açıklamalarda bulunuyor. Willy Woo, güçlü eller en son Bitcoin düşüşünü satın aldığından Bitcoin’in devam eden konsolidasyon evresinin neredeyse bittiğini varsayım ediyor.

Willy Woo: Bitcoin’in devam eden konsolidasyon kademesi neredeyse bitti

Usta analist Willy Woo, yeni tahlilinde Blockchain analitik firması Glassnode’dan alınan dataları aktarıyor. Willy Woo, Bitcoin‘in bu yıl iki büyük konsolidasyon atağı yaşadığını ve en sonuncusu neredeyse bitmek üzere olduğunu ortaya koyuyor. Willy Woo bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021 boğa piyasasının ikinci büyük konsolidasyonu neredeyse tamamlandı.

Kaynak: Willy Woo/Twitter

Usta analist: Son Bitcoin dalışını satın almak için güçlü eller geldi!

Willy Woo, son düşüşün BTC’yi uzun mühlet tutma alışkanlığına sahip alıcıları piyasaya çektiğini açıklıyor. 21 Şubat’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 58.330 dolara ulaştıktan sonra, Bitcoin 56.000 doların üzerindeki mevcut düzeylere tırmanmadan evvel, 30 günün en düşük düzeyi olan 43.000 dolara kadar kaydı. Willy Woo mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu son dalışı satın almak için güçlü eller geldi. Bu grafikte kırmızı, çok az satış geçmişine sahip HODLers’a taşınan kripto paraları gösteriyor.

Willy Woo: BTC bir defa daha tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yakın

On-chain analist, Bitcoin’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yaklaşımının, yatırımcılar 46.000 dolar ve üzeri civarında sağlam bir alım tabanı oluştururken umut verici göründüğünü belirtiyor. Willy Woo hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin bir kere daha tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yakın. Aşağıda sağlam ölçüde on-chain takviye var. Grafik: mevcut yatırımcılar tarafından her fiyatta kaç coin satın alındığını gösterir. Bu fiyat düzeylerinin geçerliliğinin hoş bir teyidi…

Kaynak: Willy Woo/Twitter

Willy Woo: Rekor düzeylerde bile BTC satın alımı sürüyor!

Willy Woo ayrıyeten, yatırımcıların rekor düzeylerde süreç gören en büyük kripto paradan daima satın aldıklarını vurguluyor. Willy Woo mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Mevcut Bitcoin arzının %35’i son 3 ayda satın alındı. Mevcut arzın %5’i 1 trilyon dolarlık piyasa kıymetinin üzerindeki fiyatlardan satın alındı.

Yazım sırasında Bitcoin’in piyasa değeri, tüm kripto para ünitelerinin bedelinin %62,1’ini temsil eden bir sayı olan 1,13 trilyon doların üzerinde duruyor.

İşte usta analist Willy Woo’nun nokta atışı varsayımları

Willy Woo’ya başarılı varsayımlarından ötürü “Bitcoin Ustası ve Kâhini” deniyor. Analist, Bitcoin’in 5.500 dolar düzeylerine düşeceğini argüman etti ve analistin belirttiği fiyat maksadı gerçekleşti. Daha sonra Bitcoin’de 3.000 dolar düzeylerinin görüleceğini öne süren Willy Woo,  bunu da bildi.

Analist, Ağustos sonunda Bitcoin’in 9.000 dolarlık düzeylere düşüşünü ve 10.000 dolardan 11.200 dolara yükselişini de gerçek bildi. Ayrıyeten analist kendi geliştirdiği NVT yoluna dayanan varsayımlarında yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Willy Woo, geride bıraktığımız aylarda da son derece hakikat kestirimlerde bulundu.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar