Nisan 16, 2021
Real Madrid’de çılgın plan; evvel Ronaldo, sonra Haaland ve Mbappe

Real Madrid’de çılgın plan; evvel Ronaldo, sonra Haaland ve Mbappe


son dakika Real Madrid’de çılgın plan; evvel Ronaldo, sonra Haaland ve Mbappe haberleri,

İspanyol AS Gazetesi, Erling Haaland ve Kylian Mbappe’yi takımına katmak isteyen Real Madrid’in, bu yaz Ronaldo’yu tekrar kulübe döndürerek 2 oyuncu için yapmayı planladığı operasyonu “ucuza” kapatmayı planladığını yazdı.

Juventus’ta beklentilerin altında kalan Cristiano Ronaldo’nun gruptan ayrılacağı argümanları gün geçtikçe daha önemli konuşulmaya başlanırken, Real Madrid’e geri dönüşüyle ilgili İspanyol AS Gazetesi’nde flaş bir haber yer aldı.

Dünya futbolunun yeni yıldızları Erling Haaland ve Kylian Mbappe’yi takımına katmak isteyen Real Madrid’in, bu yaz Ronaldo’yu tekrar kulübe döndürerek 2 oyuncu için yapmayı planladığı operasyonu “ucuza” kapatmayı planladığı kaydedildi.

Bu yaz Ronaldo’yu düşük bir bedelle geri alacak Real Madrid’in, PSG ile kontratı 2022’de bitecek olan Mbappe’yi parasız, Dortmund ile muahedesinde 2022’de “75 milyon euroya hür kalır” unsuru olan Haaland’ı da bu bedelle takımına katmayı düşündüğü belirtildi.

Real Madrid’in Modric ve Kroos’un yaşlanması nedeniyle orta alana da 2022 yazında bir atılım yapmayı düşündüğü ve Rennes’in yükselen ismi Eduardo Camavinga’nın en önemli aday olarak görüldüğü bilgisi paylaşıldı.

Real Madrid’e bu yaz Mbappe ve Haaland’ı birlikte takıma katmak istemesi durumunda mukaveleleriyle birlikte 852 milyon euroluk bir fatura çıkmıştı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar