Nisan 13, 2021
Son Dakika: Bitcoin Fiyatı 59.800 Doları Kırdı! İşte Yükselişin Sırrı

Son Dakika: Bitcoin Fiyatı 59.800 Doları Kırdı! İşte Yükselişin Sırrı

Son dakika Son Dakika: Bitcoin Fiyatı 59.800 Doları Kırdı! İşte Yükselişin Sırrı haberi ,

Başkan kripto para ünitesi Bitcoin (BTC), yeni bir rekor kırıyor ve 59.000 doları aşıyor. Bitcoin fiyatı birtakım borsalarda 59.800 dolara kadar yükselerek yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyini belirledi. Yazım sırasında BTC’deki güçlü artış devam ediyor.

Bitcoin fiyatı 59.000 doları kırdı ve yeni ATH’sini belirledi!

Piyasa bedeliyle en büyük kripto para ünitesi olan Bitcoin (BTC), yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyini belirledi. Bitcoin fiyatı Binance’de 59.840 dolara kadar yükseldi ve yeni ATH’sini bu düzeyde kaydetti. Yazım sırasında BTC’deki yükseliş eğilimi devam ediyor. BTC fiyatı, Türk kripto para borsalarında ise 450.000 lirayı geçti.

Son devirde piyasaya önemli ölçüde kurumsal fon akışı var. Bu nedenle uzmanlar, Bitcoin’deki yükselişin sürat kesmeden devam etmesini bekliyor. Ayrıyeten analistlere nazaran, kısa müddet evvel onaylanan 1,9 trilyon dolarlık teşvik paketi de fiyatlara takviye sağlıyor. Birtakım uzmanlar ise balina birikimine işaret ediyor ve balinaların mevcut fiyatlardan görülmemeiş oranlarda BTC stokladığını vurguluyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar